Skocz do zawartości
Forum

Dieta dla 18 latki


Gość z...m

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moje sposoby odżywiania są prawidłowe ? Witam ma 18 lat, 161 cm wzrostu i waże 52 kg. Odkąd zaczęłam chodzić na studia to mieszkam w akademiku . Zauważyłam iż od pewnego czasu przytyłam 3 kg , gdyż wcześniej ważyłam 49 kg. Nie wiem czy ma na to wpływ mój sposób odżywiania ale wole się upewnić . Otóż od poniedziałku do czwartku bo moim obliczeniu kcal spożywam około 1200 kcal , ale te kalorie są raczej zdrowe , gdyż jem wówczas dużo owoców i warzyw , pełnoziarniste pieczywo itp. Jednak gdy w piątek wracam do domu to wtedy podczas weekendu zjadam nawet 2400 kcal , gdyż mama robi obfite obiady, desery , kolacje ,a do tego dochodzi także wieczór z siostrą przy jakichś chrupkach , oraz sobotni wypad ze znajomymi na pizzę, kawę, deser do KFC . Gdy obliczyłam ile kalorii zjadamy przez te 3 dni wyszło mi ze około 2400 kcal na dzień . Zaczęłam się wiec zastanawiać czy moje odżywianie ma wpływ na mój metabolizm i przytycie o te 3 kg. Dodam , iż aktywności fizycznej praktycznie nie mam . Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...