Skocz do zawartości
Forum

Jak jeść mniej i pozbyć się ciągłej myśli o jedzeniu?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jeść mniej i pozbyć się ciągłej myśli o jedzeniu? Mam 16 lat, 164 cm wzrostu i ważę ok. 55kg. Bardzo chcę schudnąć i potrafię zjeść nawet 1 posiłek dziennie ( wiem że to nie zdrowe ale czasem tak sie dzień ułoży). Ale jak pozbyć sie tego uczucia głodu i chęci podjadania? Co powinnam jeść, a co kategorycznie odstawić w niepamięć?

Odnośnik do komentarza

Witam, jedynym rozwiązaniem dla mnie jest użycie tabletek do utraty wagi. Szukałam pomiędzy większością tabletek odchudzających, te który miałby najszybsze wyniki. Acomplia jest obecnie pierwszą metodą, który dodaje wszystkie plusy do jednego. Nie jestem codziennie glodna, czuję mój metabolizm który jest silniejszy . Z jego pomocą straciłam 7 kg za 2 miesiące. Kupuję Acomplia na stronie internetowej "all-generic-meds.com" to jest bezpieczna i łatwa w użyciu strona.Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

posluchaj, myslisz o jedzeniu, dlatego ze nie jesz I jestes glodna
to bedzie wymagac troche pracy od ciebie I nie stanie sie na pstrykniecie palcami, ale tez nie bedziesz dlugo musiala czekac na lepsze samopoczucie
po pierwsze
nie wazysz za duzo
jezeli jednak nie podoba ci sie twoja sylwetka, zacznij robic cwiczenia, mzoesz znalezc na youtube wielu fajnych trenerow online I nawet piec minut dziennie na poczatek, da efekty...
poza tym, polecam ci zapisac sie na bebio.pl - chocby na dwa miesiace, jesli mozesz finansowo (nie jest drogo ale jezeli nie pracujesz to pewnie zalezy to od finansow rodzicow- moze popros zeby ci an urodziny zafundowali?), w kazdym razie tam nauczysz sie jak jesc zeby nie byc glodnym I nie tyc.
Jesli nie to pamietaj: przygotowuj sobie jedzenie na anstepny dzien, a nie bedziesz caly czas o tym myslec.
jedz sniadanie, przekaske, obiad, przekaske, kolacje I tyle.
Jesli sniadanie zjadlas o 8 rano, to twoj ostatni posilek powinien byc nie pozniej niz o 8 wieczorem - to jest fajna zasada, rozloz sobie posilki na co 3-4 godziny, jedz ale nie kupuj gotowych produktow, nie jedz czipsow, frytek, owocowych jogurtow czy napoi smakowych, to samo juz poprawi ci humor I nastawienie do zycia no I zobaczysz ze zbedny tluszczyk spadnie (o ile w ogole go masz:) )
Poza tym nie waz sie!!!! Poznasz po ciuchach czy zeszczuplalas czy spuchlas
powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...