Skocz do zawartości
Forum

Dieta i ćwiczenia dla 15-latki


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 16 lat, 161 cm wzrostu, a moja waga wynosi 58-59 kg. Miałam wiele podejść do diety, ale kilogramy zawsze wracały (do 66 kg) i tak przez 3 lata. Jednak coś zmieniło sie w mojej głowie i sama z siebie przestałam jeść słodycze, fast-foody (choć je rzadko jadłam), pije dużo wody (zawsze to jest 2 l, lecz co 2-3 dni zdarza mi sie, że wypije 3l wody). Jadłam 1000 kcal i nie ćwiczyłam (tylko w-f). I przez 2 miesiące schudłam z 66 do 58. Waga od miesiąca stoi w miejscu, może dlatego, że zaczęłam ćwiczyć po 30 minut dziennie ( są to różne ćwiczenia z aplikacji na telefon). I przez ćwiczenia teraz jem 1200 kcal. Jak mówiłam waga stanęła i nie chce sie ruszyć. Czasami teraz waga wzrasta mi do 58,6 kg. Mój przykładowy jadłospis z dnia: Śniadanie 6:40 - jajecznica z dwóch jajek z cebulką. Zielona herbata bez cukru. 2 śniadanie 10:15 - zawsze to jest zupa bez chleba, w szkole pije 1l wody. Obiad 15:30 - ryba miruna bez oleju z warzywami na parze. Jakiś owoc. Kolacja 18:00 - manna na mleku i owoc. Coś słodkiego do 100 kcal. I dodatkowo, aby wzmocnić włosy pije siemię lniane z dwóch łóżek (1 łóżka ma 28 kcal). Garść orzechów laskowych. Jem bardzo zdrowo i nie choruje.Moja mama jest bardzo szczupła, tata jest bardziej postawny, ale bez nadwagi, brat szczupły. Nie brakuje mi żadnych witamin, nie mam cukrzycy- moje wyniki są bardzo dobre. Cera bez trądziku, długie lśniące włosy. Nie mam problemu z nauką. Nie odchudzam sie na siłe, jestem z siebie dumna, że jem zdrowo i zachowam taki styl życia do końca życia. Nie czuje sie w ciągu dnia słabo, ale martwi mnie, że waga sie nie rusza. Dodam, że na ciuchach też nie chudne, więc to nie tylko waga. Co mam więcej zrobić? Chciałabym ważyć 50-52 kilo. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...