Skocz do zawartości
Forum

Jak zwalczyć tłuszcz na brzuchu i udach?


Gość nastolatkaxd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klaudia12345

Mam 12 lat ( dokładnie skończę w lipcu ) więc mam 11 chodzę do 5 klasy ... wzrostu mam 158 cm,a ważę 47, 3 kg ale teraz przytyłam ; / i waże gdzieś około 50 kg ..
Codziennie jem tylko kanapkę i mam już duży brzuch .. mam tak od 3 - 4 miesięcy to jest denerwujące , ponieważ jak miałam 10 lat to miałam swój normalny brzuch , a teraz wystarczy ze zjem gryza kanapki juz jest duży ... czasami wystarczy ze sie czegoś napije i jest duży , z tego co wiem mam chorą wątrobę , ale to od wątroby może mi tak brzuch wywalać .? proszę o porady .!

Odnośnik do komentarza
Gość denmark60k

Witam wszystkich. Mam 15 lat, rocznikowo 16. Mam 181 cm wzrostu, ważę 63 kg, obwód mojego brzucha to 75 cm. Z tym ostatnim wiąże się moje pytanie. Jak mogę stracić kilka cm z jego obwodu powiedzmy 5 lub więcej. Codziennie biegam 30 minut na bieżni prędkość 7.5 km/h. W weekend jeżdżę na rowerze około godziny. Staram się jeść zdrowiej, nie piję słodkich napojów, tylko wodę. Staram się unikać tłustych rzeczy. Czy takie działania pomogą mi utracić co najmniej 5 cm?
odpowiedz edytuj

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, że ograniczasz słodycze! Oby tak dalej! Jeśli masz bardzo na nie ochotę sięgaj po słodkie owoce, mogą być suszone. Poza tym nie masz nadwagi, Twoja waga jest ok, więc nie musisz stosować żadnych diet odchudzających. Skup się przede wszystkim na ćwiczeniach. Polecam pilates lub callanetics (około 3 razy w tygodniu).

Odnośnik do komentarza

Mam 21 lat ważę 58 kg ale bym chciała parę kg schudnąć z nóg i brzucha.. co schudnę to szybko przybieram na wadzę.. nie wiem jak utrzymać wagę po schudnięciu i co mam jeść.. szybko tracę w brzuchu lecz wogóle w nogach. proszę mi pomóc co moę zrobić

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 21 lat 164cm wzrostu i ważę 60kg. Niestety mam od zawsze gruby brzuch na którym jest spora warstwa tłusczu.Ta partia Ciała od zawsze była moja zmora i zawsze sie go wstydziłam.Dodatkowo na brzuchu mam cellulit.Staram sie jesc 4-5 posiłkow dziennie w odstępach 2,5-3 godz, dodatkowo codziennie wieczorem masuję brzuch szczotką z włosia naturalnego która słuzy mi do mikromasażu po czym apilkuję sobie na brzuch preparat przeciw nagromadzonemu cellulitowi wmasowuję go w skóre i chwilę masuję masazerem .Od wczoraj zaczełam i mam zamiar biegać codziennie ok 20min lub co drugi dzień. Czy moge spodziewać się po tym jakichs efektów? Co do diety to sie boje zacząc jakąś ,ponieważ boję sie efektu jojo.Staram sie ograniczac w jedzeniu jesc mniej ,a cześciej jak juz wcześniej wspomniałam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...