Skocz do zawartości
Forum

Jak przestać myśleć o jedzeniu?


Gość i...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Od dłuższego czasu borykam się z pewnym problemem. Nie mogę przesłać myśleć o jedzeniu. Mam 17 lat, 160 cm wzrostu i ważę 56 kg. Nie jest to może jeszcze otyłość, ale i tak chciałabym zrobić coś ze swoją sylwetką. Staram się ćwiczyć i jeść zdrowo, ale cały czas w głowie mam tylko jedno: jedzenie. Cały czas odliczam w głowie czas do następnego posiłku, myślę o tym, co jeszcze mogłabym zjeść. Zaraz po śniadaniu mogłabym jeszcze zjeść wszystko z lodówki, w szkole odliczam czas do 2. śniadania, potem do obiadu, po obiedzie z całych sił staram się nie pakować w siebie słodyczy i odliczam do kolacji, po kolacji z całych sił staram się omijać kuchnie szerokim łukiem i cały czas myślę o śniadaniu. Nie jem zbyt mało, ale zaraz po posiłku ciągle jeszcze chce jeść. Nawet kiedy jestem bardzo najedzona wciąż mogłabym zjeść więcej. Staram się ograniczyć to ale jest to bardzo trudne. Miałam niedawno robione badania i nie są to problemy z tarczycą. Dodam jeszcze że od ok. godziny 16 zaczyna się u mnie wielka ochota na słodycze. Co mogę z tym zrobić? Jak przestać myśleć o jedzeniu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...