Skocz do zawartości
Forum

Chcę, by moje uda były chudsze, a brzuch mniejszy


Gość sz99

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 11 lat i jestem bardzo niska . Mam idealną wagę ciała.Jednak z czasem tyje.Mam bardzo grube uda ! I wiem że nie kłamie . Co zrobić by były chudsze nogi i uda ? Mam 2 pytanie : Mam strasznie gruby brzuch . Wygląda to strasznie . Jest taki napęłniony jakby powietrzem. Wiem że to od napojów gazowanych.Próbuje je jednak ograniczać . Czasem nie wychodzi . Raz na jakiś czas pije smakową lub zwykłą wodę nie gaz. oraz herbatki. Co mam jeść,jaką wodę pić jakie ćwiczenia mam wykonywać . ?? nie mam możliwość bardzo zdrowo się odżywiać ,gdyż moja mama gotuje i smaży tłuste rzeczy Ona tego nie zmieni. Nie mam również jak iść do lekarza -dietetyka ,gdyż rodzice mnie by wyśmieli . Nogi, uda oraz brzuch . Co zrobić .. ? Nie mogę również nie jeść żadnych słodyczy.. nie potrafię tego ograniczyć , jakie jeść by tak nie tyć . Bardzo proszę o konkretną radę i nie zlekceważenie mnie.

Odnośnik do komentarza

Pij wodę niegazowaną lub gazowaną, lepiej unikaj wód smakowych, gyż często są dosładzane. Lepsza będzie czysta woda. Możesz też pić herbatę bez cukru, soki niesłodzone. Unikaj słodyczy, chipsów i fast foodów, bo są one źródłem zbędnych kalorii.
Mam 11 lat, twoje ciało się rozwija i dlatego nie radziłabym jakiś drastycznych diet. Jeżeli Twoja mama gotuje tłusto to proś o mniejsze porcje. Jedz mniej a częściej. Wprowadź do swojej diety owoce i warzywa. Są mało kaloryczne i smaczne.
Co do ćwiczeń to rób rowerki w domu, chodź na spacery, jeździj rowerem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...