Skocz do zawartości
Forum

Zdrowa Żywność 


Rekomendowane odpowiedzi

Gość AgataSmulska

Zawsze w życiu przychodzi moment na refleksje. Mnie to spotkało po tym jak wystraszył mnie wynik jaki pokazała waga. Nie trudno zdobyć niepotrzebne kilogramy, trudniej się ich pozbyć. W pierwszej kolejności trzeba poddać analizie swoją aktualną dietę. Zrezygnowanie z produktów zawierających duże ilości cukru to podstawa. Szczególnie wszelkiego rodzaju kolorowe napoje, ładnie zapakowane słodycze musimy odstawić na bok. Na ich miejsce można wybrać chociażby suszone owoce, zawierające naturalne cukry. Poza tym dobrze jest znaleźć sklep ze zdrową żywnością w którym mamy duży wybór produktów. Na codzień możemy przechodzić stopniowo na gotowanie we własnym zakresie. Pozwoli to na przejęcie pełnej kontroli nad tym co spożywamy i da nam wiele satysfakcji. W sieci bez problemu znajdziemy masę przepisów z wykorzystaniem zdrowej żywności.

Odnośnik do komentarza

Trudno nie zgodzić się z jednym, zdrowa żywność to temat na jaki dystukuje coraz więcej ludzi. Widać poruszenie nim praktycznie wszędzie, co może tylko cieszyć. Sama jestem zwolenniczkom wszystkich ruchów promujących naturalne produkty spożywcze ponieważ wiem doskonale jak o nie trudno. Wystarczy spojrzeć na skład przykładowych produktów jakie znajdziemy w typowych marketach. Co jest przy okazji pierwszym krokiem do uświadomienia sobie co w rzeczywistości jemy na codzień. Zmiana swoich nawyków żywieniowych to będzie proces rozłożony w czasie. Musimy sobie jakoś to zaplanować by nasz organizm przestawił się na nowe menu. Można skorzystać z przepisów na zdrowe dania jakie znajdziemy bez problemu w sieci. Warto też zacząć szukać zamienników naszych ulubionych słodyczy, a może to być chociażby żurawina bez cukru dostępna nawet przez internet. Swoją drogą to w sklepach internetowych często znajdziemy o wiele większy wybór niż lokalnie.

Odnośnik do komentarza
Gość MyActiveLife

Witam, zachęcam do rejestracji i dodania własnego ogłoszenia na nowym portalu Najważniejsze zalety portalu:

1. Dedykowany osobom z branży sport/ fitness/ dietetyki/ fizjoterapii

2. Możliwość otrzymywania publicznej opinii i oceny od podopiecznych (dużo dobrych opinii pozytywnie wpływa na pozyskiwanie nowych klientów)

3. Szybkie i łatwe udostępnianie do wielu portali społecznościowych

4. Do 1 marca wszystkie nowe ogłoszenia są automatycznie promowane!

5. Dodajesz bez ograniczeń wszystkie dane kontaktowe jakie chcesz (tel, email, linki do portali społecznościowych)

 

Pozdrawiam https://www.myactivelife.pl/.../mya.../124-my-active-life-plspacer.png

Odnośnik do komentarza
Gość YerbaMatte

Sama zaczęłam przygodę ze zdrową żywnością przez przypadek, gdy odkryłam przetwórstwo mięsne Herold ze Zblewa i kupiłam ich wyroby. Wtedy poczułam różnicę w jakości i smaku w porównaniu z mięsem, które do tej pory jadłam. Teraz zaopatruję się w mięso tylko u nich. Smak ich wyrobów jest wyjątkowy - wyrazisty, ale naturalny. Mają ogromny wybór produktów, więc naprawdę jest czego próbować. Mają swoje sklepy m.in. w Starogardzie Gdańskim - szczerze polecam się do nich wybrać.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie ile zalet ma sama roszponka https://wylecz.to/zywnosc/roszponka-przepisy-wlasciwosci-i-wartosci-odzywcze/. Sałatka z roszponką może być też daniem polecanym osobom dbającym o narząd wzroku. Zawarte w tej roślinie karoteny wpływają korzystnie na procesy widzenia. Część z nich ma również potencjał chemoprewencyjny, co oznacza, że obniżają ryzyko rozwoju nowotworów. Medycyna ludowa wymienia roszpunkę wśród roślin poprawiających trawienie oraz działających lekko uspokajająco.

Odnośnik do komentarza

Natomiast jeżeli do swojej kuchni będziecie szukali dobrej jakości olejów i oliw rzepakowych to tutaj mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://vertego.pl/ gdzie będziecie mogli kupić świetne propozycje w sprayu w pełni zdrowych bez gazów pędnych, konserwantów i innych dodatków szkodliwych dla zdrowia. Do tego w różnych zestawach smakowych, warto wypróbować jestem pewny że jeszcze nie raz będziecie chcieli z nich skorzystać :)

Odnośnik do komentarza
Gość marzena123

Nie ukrywam, że od kiedy zaczęłam się zdrowo odżywiać, moje samopoczucie zdecydowanie się poprawiło. Warto zadbać o swoją dietę, bo ma ona wpływ na cały organizm i na nasze zdrowie. Z czystym sumieniem mogę wam polecić Sklep Pi-nuts, w którym znajdziecie pasty i miazgi orzechowe, czy wanilię. Wszystko wykonane z najlepszej jakości produktów.

Odnośnik do komentarza

Wiele naturalnych produktów na pewno znajdziecie tutaj https://ale-mlyn.pl/ . Macie tam bowiem namiar na sklep internetowy, w którym można się szybko i kompleksowo zaopatrzyć. Przede wszystkim ważne jest to, aby stawiać na jakość i zaopatrywać się w sprawdzonych miejscach, gdzie macie pewność co do jakości. Przemyślcie wszystko dokładnie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...