Forum Żywienie i fitness

Jak efektownie trenować na siłowni?

~p...m

~p...m

Witam, mam 16 lat, 175cm wzrostu. Od urodzenia mam niedoczynność tarczycy. Chodź bym nie wiem co zjadł i w jakiejkolwiek ilości, waga ani drgnie. Chcę trochę przytyć aby móc efektywnie trenować na siłowni. Co robić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~LiliannaXenia

~LiliannaXenia

Może warto pomyśleć o konsultacji z trenerem? Jesteś niepełnoletni, więc może być potrzeba zgoda opiekuna. Ze swojej strony mogę polecić www.igortreneronline.pl. Choćbyś sięgnął na tę stronę tylko i wyłącznie po motywację i po inspirację :)

dresiara

dresiara

Zapraszam Cię na stronkę www.igortreneronline.pl tam dowiesz się wszystkich szczegółów !

199662 dresiara Kobieta, 17 lat, lublin
~Elka536

~Elka536

Dobry trener to podstawa, polecam najlepszego - www.igortreneronline.pl
Zobacz jak łatwo to zrobić!

~kirpson

~kirpson

Również jestem zdania,ze przynajmniej na początku warto jest zainwestować w trenera.Jasne,ze jest to jakiś koszt ale trener:
opracuje Ci diete
powie jakie ćwiczenia powinieneś wykonywać
i ogólnie będzie Ci o wiele łatwiej

Zainwestuj również w odpowiednie ubrania. Jest to o wiele wiekszy komfort ćwiczeń i o wiele większa wygoda. Dowiedz się więcej tutaj - ubrania smmash są bardzo dobrej jakości, od dłuższego czasu w nich ćwiczę.

izunia1995

izunia1995

WITAM MÓJ FACET TRENUJE I Z TEGO CO WIEM ZAŻYWA BCAA ACTIV Z MOLECULAR PROJECT JEST BARDZO ZADOWOLONY PREPARAT TEN REGENERUJE MIĘŚNIE, WZROSTA SIŁA I MASA MIĘŚNIOWA .

202357 izunia1995 Kobieta, 24 lata, radom
~onkaY

~onkaY

WITAM MÓJ FACET TRENUJE I Z TEGO CO WIEM ZAŻYWA LEWATYWY Z LEWATYWY-PROJECT JEST BARDZO ZADOWOLONY LEWATYWA TEN REGENERUJE MIĘŚNIE, WZROSTA SIŁA I MASA MIĘŚNIOWA

izunia1995

izunia1995

SŁYSZELIŚCIE JUZ O PALLADIN REGENERATION Z MOLECULAR PROJECT JEST TO POTRENINGÓWKA ZAWIERA DUZO GLUKOZAMINY SUPER PO TERNINGU ODRZYWIA MIĘŚNIE PO TRENINGU PO ZASTOSOWANIU TEGO ŚRODKA SZYBCIEJ MOŻESZ ZACZĄĆ NASTĘPNY TRENING

202357 izunia1995 Kobieta, 24 lata, radom
~onkaY

~onkaY

SŁYSZELIŚCIE JUZ O lEWATYWIE Z LEWATYWA PROJECT JEST TO POTRENINGÓWKA ZAWIERA DUZO GLUKOZAMINY SUPER PO LEWATYWIE ODRZYWIA MIĘŚNIE PO TRENINGU PO ZASTOSOWANIU TEGO ŚRODKA SZYBCIEJ MOŻESZ ZACZĄĆ NASTĘPNY TRENING

~Dobrela

~Dobrela

Warto jest wybrać trenera personalnego. Przynajmniej na pierwsze ćwiczenia na siłowni. Przy wyborze zadajcie trenerowi kilka pytań. Od jak dawana zajmuje się prowadzeniem treningów osobistych? Ilu osobom pomógł i jak? Czy był ktoś, kto miał podobne wymagania treningowe jak ty? Jak wyglądała ta współpraca, czy cele zostały osiągnięte i w jakim czasie?
Na stronie jest szerszy artykuł o tym jak wybrać odpowiedniego trenera:
http://www.keepyour-balance.pl/jak-wybrac-odpowiedniego-trenera-personalnego/

Dobry trener opracuje Wam ćwiczenia oraz zaproponuje trening, który da szybkie rezultaty w krótkim czasie.