Forum Żywienie i fitness

Jak się odchudzać?

~o...m

~o...m

Prosze o pomoc, moja mama cały czas powtarza mi ze jestem gruba, nie mówi tego wprost tylko nazywa mnie pulpetem, świnia itp. Gdy coś jem mówi mi coś w stylu i dupsko rośnie, wmawia mi ze mam za duze piersi bo za dużo jem. Jest mi naprawdę z tego powodu przykro, chce się zaczac odchudzać, chce zeby była ze mnie dumna. Moja wychowawczyni nawet zauważyła ze coś jest nie tak, rozmawiała ze mną i powiedziała ze wydaje jej się ze moja mama za dużo ode mnie wymaga, to prawda jednak jej tego nie powiedzialam, kocham moja mame i nie chce jej robić problemów, jak zaczac się odchudzać? Dodam ze mam 16 lat, 173 cm i wazę 62kg, prosze mi pomoc, nie uważam żebym wyglądała jakos tragicznie, uważam ze mogła bym być chudsza ale napewno w moim wyglądzie tragedii nie ma... Nwm co mam robić już ??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~JuliaTrochimczuk

~JuliaTrochimczuk

Polecam konsultację ze specjalistą. Niegdyś odchudzałam się z pomocą lekarza rodzinnego. Udało się i schudłam. A zaczynałam z ciężkiego kalibru, bo z 93 kilogramów. Jednak miałam potem efekt jo-jo. I dopiero udało mi się zawalczyć o piękną sylwetkę z dietetykiem i trenerem, którego znalazłam na www.igortreneronline.pl. Cały czas pracuję nad własną figurą, ale też nad poczuciem wartości. I jestem bardzo mile zaskoczona. Myślę, że to dobra forma jeśli nie wiemy jak zacząć :)

dresiara

dresiara

Dobry trener to podstawa, polecam najlepszego - www.igortreneronline.pl :)

199662 dresiara Kobieta, 15 lat, lublin
~Ernestyna.A

~Ernestyna.A

Ja też zdecydowałam na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc. W końcui pozbyłam się całej nadwagi. Wystarczyły tylko 3 miesiące

dresiara

dresiara

Dobry trener to podstawa, serdecznie polecam najlepszego - www.igortreneronline.pl

199662 dresiara Kobieta, 15 lat, lublin