Skocz do zawartości
Forum

Jak się odchudzać?


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc, moja mama cały czas powtarza mi ze jestem gruba, nie mówi tego wprost tylko nazywa mnie pulpetem, świnia itp. Gdy coś jem mówi mi coś w stylu i dupsko rośnie, wmawia mi ze mam za duze piersi bo za dużo jem. Jest mi naprawdę z tego powodu przykro, chce się zaczac odchudzać, chce zeby była ze mnie dumna. Moja wychowawczyni nawet zauważyła ze coś jest nie tak, rozmawiała ze mną i powiedziała ze wydaje jej się ze moja mama za dużo ode mnie wymaga, to prawda jednak jej tego nie powiedzialam, kocham moja mame i nie chce jej robić problemów, jak zaczac się odchudzać? Dodam ze mam 16 lat, 173 cm i wazę 62kg, prosze mi pomoc, nie uważam żebym wyglądała jakos tragicznie, uważam ze mogła bym być chudsza ale napewno w moim wyglądzie tragedii nie ma... Nwm co mam robić już ??

Odnośnik do komentarza
Gość JuliaTrochimczuk

Polecam konsultację ze specjalistą. Niegdyś odchudzałam się z pomocą lekarza rodzinnego. Udało się i schudłam. A zaczynałam z ciężkiego kalibru, bo z 93 kilogramów. Jednak miałam potem efekt jo-jo. I dopiero udało mi się zawalczyć o piękną sylwetkę z dietetykiem i trenerem, którego znalazłam na www.igortreneronline.pl. Cały czas pracuję nad własną figurą, ale też nad poczuciem wartości. I jestem bardzo mile zaskoczona. Myślę, że to dobra forma jeśli nie wiemy jak zacząć :)

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że suplementy są dobre ale ćwiczenia fizyczne+ dieta to klucz do sukcesu. Ja praktycznie cały dzień jestem w biurze i nie mam czasu na gotowanie wiec jedno wykluczało drugie. Po pracy idę na siłownie i nie miałem siły bo w ciągu dnia jadłem nie regularnie i to były rzeczy zupełnie bez wartościowe. Teraz zamówiłem sobie catering dietetyczny z firmy dietbox i pięć razy w tygodniu mam smaczną dietke pod same drzwi. Kupiłem sobie specjalną torebkę na jedzonko i co dzień do pracy zabieram ze sobą swoje posiłki rozpisane na cały dzień.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...