Forum Żywienie i fitness

Jak pozbyć się zbędnych kg u osoby ćwiczącej?

~w...l

~w...l

Dzień dobry mam 16 lat i w ciągu 3 lat przytyłam 15 kg (około). Ćwiczę już od 2014 roku, odżywiam się zdrowo, nawet chodzę do dietetyka, a waga ciagle rośnie :( robiłam badanie TSH i wyszło w normie... powinnam zrobić jeszcze FT3 i FT4? Co mi może być?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~JuliaTrochimczuk

~JuliaTrochimczuk

Warto mimo wszystko skonsultować się ze specjalistą. Z lekarzem rodzinnym, który skieruje na odpowiednie badania dodatkowe, albo z dietetykiem, który nauczy Cię co i kiedy jeść. Jeśli chodzi o dietetyka, polecam www.igortreneronline.pl. Czyni cuda :)

~OliverSilver

~OliverSilver

Tak jak napisano powyżej, może warto zmienić dietetyka, ewentualnie lekarza.Czasem ważne jest świeże spojrzenie.

celSPAL

celSPAL

Nie daj się nabrać na stosowanie cudownych środków, które ktoś tu proponował. Rzeczywiście w sumie dziwna sprawa, że masz dietetyka, a o sprawy badań krwi musisz pisać na forum. Zmień specjalistę, prawdziwy dietetyk powinien sam przeanalizować Twoje badania krwi i wiedzieć jakie elementy należy oznaczyć, aby wykluczyć problemy z tarczycą i inne.

--

fb.com/celspal

183854 celspal Kobieta, 34 lata, Poznań
dresiara

dresiara

zapewne szukasz dobrego trenera. Otóż tak się składa, że mam coś dla Ciebie. Bardzo dobry, znany, sympatyczny trener. Chcesz dowiedzieć się o nim i o jego treningach czegoś więcej? Zapraszam zatem na stronkę www.igortreneronline.pl

199662 dresiara Kobieta, 15 lat, lublin