Skocz do zawartości
Forum

Jak zwalczyć objadanie?


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się ze mną dzieje W lutym 2016 roku strasznie schudłam od 55 do 44 moi rodzice myśleli źe tak porostu bo mój brat tez schudnął w tym. Ale on to inna bajka porostu zrobił sobie dietę natomiast ja tak jagby zapadła w anoreksję nie jedna nic jedno jabłko do szkoły no bo wiadomo w szkole musiałam coś jeść było bardzo źle ale sobie poradziłam. A teraz mowa o tym najgorszym, lubię zdrowe odżywiania, lubię jak się dobrze czuje po tym natomiast teraz przesadzam od marca zgrubłam do 53 teraz nwm co się ze mną dzieje . Objawami się, obieram, przynajmniej raz dziennie. Nie umiem jeść normalnych posiłków a waga wciąż do góry leci. Staram się już uprawiać trochę sportu ale albo sport albo szkoła, nauka nie mam czasu bo w 7 klasie dają popalić. Wczoraj udało mi się zjeść normalnie. A dziś znów to samo wstałam i tak 2 kromki chleba słonecznikowego z pasztet Kisiel frugo 6 ciastek korzenny 1 kostka białej czekolady Kawa z mlekiem i 4 łyżkami cukru Pół paczki XXL chipsów( to z ok.200g ) Pomocy pomóżcie mi z tym objadaniem

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tu znajdziesz odpowiednią pomoc. Chyba bezpieczniej byłoby zgłosić się do jakiegoś dietetyka lub specjalisty, który tak ułoży dietę, abyś nie czuła w sobie głodu i tym samym nie podjadała. Jeśli podjadasz bo np zajadasz stres, nerwy to jest to zupełnie inna kwestia. Możesz sama próbować z tym walczyć lub z pomocą specjalisty - zależy jak silne jest to uczucie. Jeśli jesteś w stanie sama ograniczyć spożycie słodkich przekąsek to super - możesz je zamienić np. na owoce. Najlepiej jest w ogóle nie podjadać, tylko jeść 5 posiłków dziennie, odpowiednio zbilansowanych. Teraz non stop wrzucasz w siebie puste kalorie w nadmiarze i normalnym jest, że zaczynasz tyć. Nie wiem ile masz lat, ale inaczej organizm działa jak ma się lat 16 a już inaczej, jak ma się np 22. Dlatego najlepiej moim zdaniem wprowadzać zmiany pod okiem specjalisty - to będzie bezpieczniejsze dla zdrowia. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...