Skocz do zawartości
Forum

Problem z jedzeniem?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
od kilku lat mam problem z jedzeniem i nie wiem co z tym zrobić. Jest to dość długa historia, więc postaram się napisać krótko i na temat. Wszystko zaczęło się, kiedy chodziłam do gimnazjum. Prawie zawsze po szkole jadłam z koleżanką chipsy, potem przybyło mi trochę ciałka. Więc postanowiłam się odchudzać, ale wpadłam w towarzystwo ludzi, którzy stosowali pro-ane itp. Na początku nie jadłam nic, stosowałam głodówki, leki przeczyszczające i tak dalej, później starałam się wyjść z tego towarzystwa i jeść normalnie, co niestety przerodziło się w coś podobnego do jedzenia kompulsywnego. I tak jest do dzisiaj. W moim przypadku nie do końca wygląda to tak, że mam napady, np dwa razy w tygodniu, zamiast tego codziennie wstaję z myślą, że to jest ten dzień kiedy wszystko się odmieni, do południa jem ładnie i zdrowo, lecz później już nie wytrzymuję. Najdłużej wytrzymałam bez słodyczy i obżerania się przez dwa tygodnie. Później wszystko wróciło ze zdwojoną siłą.
Chciałabym już z tym skończyć, ale nie potrafię. Od niedawna myślę o jakiejś terapii, ale nie mogę niczego znaleźć i nie wiem też jak taka terapia wygląda. Niestety nie mam też wystarczająco pieniędzy, żeby zapisać się do dietetyka. Naprawdę jestem w kropce. Nie ma chwili, żebym nie myślała o jedzeniu, co coraz bardziej mnie przeraża.
Co powinnam w takim przypadku zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...