Skocz do zawartości
Forum

Dieta dla 15-latki


Gość t...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat, ważę 57kg przy wzroście 160. Mam okropnie duże uda i pupe, oraz spore boczki. Od dwóch miesięcy staram się nie jeść słodyczy i odżywiać zdrowo, a od miesiąca codziennie robię 100 przysiadów i trening fat burning, ale żadnych efektów nie ma. Nie umiem zrzucić ud, pupy i boczków. Wiem, że dopiero dojrzewam, ale ciągle mnie krytykują za mój wygląd, czuje się ze sobą bardzo niekomfortowo, tym bardziej, że ucze się tańca. Co powinnam zrobić aby wyglądać chociaż trochę szczuplej?

Odnośnik do komentarza

Ważysz dobrze. Taka waga jest odpowiednia do Twojego wzrostu i wieku. Bez Twoich zdjęć ciężko stwierdzić, czy masz proporcjonalną budowę ciała. Przede wszystkim - mierz się. Postaw na obwód a nie kilogramy. Pij wodę - dużo daje. Polecam Ci biegać lub spacerować, jeśli tak jak ja - masz mało czasu, zainwestuj w rowerek stacjonarny. Ja mam taki co liczy kalorie, dystans, czas, prędkość - świetna sprawa. Popełniłam błąd, byłam na drastycznej diecie, Tobie nie radzę rezygnować z wszystkich niepolecanych produktów. Kluczem do sukcesu są godziny, posiłki co trzy godziny, ostatni najlepiej o dziewiętnastej. I umiar. Jeśli chcesz, możemy razem próbować usunąć tłuszcz z nóg, z chęcią się przyłącze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...