Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ciągle chce mi się jeść?


Gość ola05183

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Mam 19 lat, ważę 66 kg, mój wzrost to 173 cm. BMI jest w porządku. Ale ciągle obsesyjnie myślę o jedzeniu, ciągle jestem głodna, ciągle szukam czegoś do zjedzenia. A jak już znajdę to tracę nad sobą kontrolę. Jem wszystko, co wpadnie mi w ręce. Gdy skończę, czuję się bardzo winna, mam poczucie, że to żałosne. Bardzo lubię zostawać sama w domu. Dlaczego? bo wtedy jem ile mi się podoba i co mi się podoba. Gdy nie byłam sama w domu zdarzało się, że wyciągałam jedzenie z lodówki, zabierałam do pokoju i chowałam w szafce. Nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu, w każdej części ciała pragnę coś zmienić. Milion razy próbowałam się odchudzać, ale bez efektu. Po kilku dniach miałam napad "wilczego głodu" i jadłam co popadnie. I tak w kółko. Czuję się źle psychicznie, bo wiem, że to niezdrowe i nie spowoduje to idealnej sylwetki. Co mam robić? :((

Odnośnik do komentarza

Ja też tak mam... uwielbiam jeść, zwłaszcza dania kuchni włoskiej - kluchy to mogę jeść bez końca... A jak już nawet nie dam rady jeść, to odkładam talerz, ale za chwilę nieświadomie po niego sięgam i dalej jem. Nigdy nie pomyślałam, że to może być jakaś choroba... co myślicie???

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej by było gdybyś udała się do dietetyka i psychologa, gdyż takie zachowanie może świadczyć o rozpoczynających się zburzeniach odżywiania. niekontrolowane napady jedzenia, chowanie żywności na później są właśnie tego objawem. Porozmawiaj z rodziną lub sama udaj się do poradni specjalistycznej w celu zdiagnozowania Twojego problemu.

Odnośnik do komentarza

Mam to co ta pani, a psychologowie u których byłam nie uznawali tego za problem i że trzeba coś z tym robić, a co do reszty moich zburzeń nerwicowych usłyszałam, że nie potrzebuję tych wizyt. Wspiera mnie i pomaga moja mądra dr. rodzinna.

Odnośnik do komentarza
Gość jerzy szuringer

Pytasz co zrobic? Odpowiadam ,kup ksiazke zywienie optymalne,lub tluste zycie ,lub dieta optymalna,dr JANA KWASNIEWSKIEGO Z CIECHOCINKA.Mozesz takze wejsc na jego strony w internecie.Zywienie ktore wynalazl w 60 -tych latach ten wybitny naukowiec jest jedynym skutecznym sposobem normalnej wagi czlowieka .Ja po pierwszym przeczytaniu jego ksiazki myslalem ,ze to szarlatan ,lecz po trzecim postanowilem sprobowac.Jestem mu wdzieczny za jego wiedze ,zaden dietetyk czy psycholog,czy jakikolwiek inny medrzec nic nie pomoze .Dietetycy to wyciaganie pieniedzy,nie maja nawet elementarnej wiedzy na temat zywienia,dzis kiedy poznalem wiedze P.KWASNIEWSKIEGO MOGE TO STWIERDZIC Z CALA ODPOWIEDZIALNOSCIA....Przetestowalem to na swoim organizmie i wiem ,ze caly przekaz dr KWASNIEWSKIEGO jest prawda ,a on sam nalezy do najwybitniejszych fachowcow w dziedzinie zywienia na swiecie.Zadne smieszne diety Atkinsa czy podobne nie dzialaja.I jeszcze jedno ,aby dyskutowac na ten temat,nalezy miec na ten temat,gleboka wiedze .norbert.su@wp.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Może jesz za dużo cukru? Kilkudniowy detoks powinien pomóc - sprawdź, jest sporo podpowiedzi. Miałam tak, i po miesięcznym totalnym odstawieniu cukru i węglowodanów przeszło mi. Teraz jak mam apetyt na słodycze wystarczą 3-4 suszone śliwki/morele. Życzę sukcesu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...