Skocz do zawartości
Forum

Czy część dziennego zpotrzebowania kalorycznego można zastąpić śmieciowym jedzeniem?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam 16 lat, mam wzrost 178cm i ważę 71 kg. Jestem osobą, która trenuje 4-5 razy w tygodniu. Chciałbym utrzymać wagę ( by tłuszcz "parował", a mięśni przybywało) dziennie według pewnej aplikacji powinienem dziennie jeść około 2700 kcal. Czy jeżeli część z tych kalorii wypełnił bym "śmieciowym" jedzeniem mogło by się coś stać ( zaburzenia wagi lub spadki siły)?

Odnośnik do komentarza

Jeśli twoim celem jest utrzymanie masy ciała ale też chcesz żeby w twoim ciele była odpowiednia proporcja tkanki tłuszczowej i mięśniowej, to powinieneś zrezygnować ze "śmieciowego jedzenia". Nie dość że obciążą twój żołądek- będziesz czuł się ciężko to dodatkowo nic wartościowego nie wnoszą do twojego organizmu. Lepsze efekty osiągniesz przy zdrowych i wartościowych posiłkach. Najlepiej skontaktować się z dietetykiem - zajrzyj na lionfitness.pl. Ta platforma jest naprawdę fajna, dużo przepisów i ćwiczeń. Korzystam od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Pozdrawiam Magda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...