Skocz do zawartości
Forum

Zerwanie przyczepów klatki


Gość Adam123455

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam123455

Witam, około miesiąc temu przy dynamicznym rozciąganiu poczułem ból przy mostku(Już wczesniej troche bolała mnie ta okolica) . Wieczorem przy zdejmownaiu koszulki zauwazyłem, że przy napięciu mięśni piersiowych przy mostku jest tak jakby wklęśnięcie . Jestem na 100% pewnie, że zerwały się 2 przyczepy przy mostku(Około 2-3cm długości mostka) .Do dzisiaj przy dotknięciu tych okolic czuję ból. Tak samo przy rozciąganiu czuję ciągnięcie przyczepów powyżej(Przez zerwane na dole, te wyżej są bardziej obciążone) . Mogę wykonywać np pompki, ale następnego dnia mam 2x większe zakwasy na stronie, gdzie było zerwanie . Boję się, że przy jakimś wysiłku czy nawet podniesieniu rąk do góry zerwa mi się pozostałe przyczepy.
Pytanie teraz, do jakiego lekarza mogę się z tym udać ? (Chciałbym uniknąć płacenia), a przu codziennych czynnościach raczej nic mi dokucza . Nie mogę tylko np podnosić mocno rąk do góry itd, bo czuję napięcie i lekki ból . Czy da się jeszcze po takim czasie(Ponad 1 miesiąc) przyszyc jakoś te przyczepy ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...