Forum Żywienie i fitness

Czy słodzenie zielonej herbaty zabija jej właściwości?

~Tatien

~Tatien

Witam, jak w temacie - czy słodzenie zielonej herbaty (lub jakiejkolwiek innej) zabija jej właściwości?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kitty30

~Kitty30

Z tego co wiem to tak ;/ dlatego należy ją pić bez jakikolwiek słodzików :) ale jak masz problem z czystą zieloną herbatą to na rynku są np. z cytryną, pomarańczą itp. ja bardzo lubię teekanne z aromatem brzoskwiniowym, bo zwykła zielona też nie bardzo :)

~KroplaDD

~KroplaDD

Tak, cukier neutralizuje jej prozdrowotne właściwości, dlatego należy pić solo :) powiem, że nie każda zielona herbata ma posmak siana, musisz tylko znaleźć swój typ, a na pewno Ci posmakuje ;)

kostuch

kostuch

Niestety, cukier niszczy właściwości 'zielonki' kompletnie. Pomijam już to, jak bardzo szkodliwy jest cukier.

197038 kostuch Mężczyzna, 25 lat, Poznań
celSPAL

celSPAL

Ja rozsmakowałam się w herbacie zielonej z truskawką firmy Clipper - niestety jest dostępna chyba tylko w sieci Piotr i Paweł. Polecam też pójść do jakiejś dobrej herbaciarni, bo często mają tam smakowite i delikatne mieszanki, np. z mango czy ananasem. Jak tylko zasmakujesz takich pyszności, nie będziesz już chciała słodzić herbaty!! :)

--

fb.com/celspal

183854 celspal Kobieta, 34 lata, Poznań
dresiara

dresiara

www.igortreneronline.pl serdecznie zapraszam na tą stronkę. Można się na niej wszystkiego dowiedzieć !

199662 dresiara Kobieta, 15 lat, lublin