Skocz do zawartości
Forum

ZDROWO 16 KG / 6 MIESIĘCY


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 33 lata i swoją przygodę z odchudzaniem rozpocząłem w lutym tego roku przy współpracy z FABRYKĄ i rezultaty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. W ciągu pół roku stosując ich diety oraz ćwiczenia schudłem 16 kilogramów !! Bez spalaczy tłuszczu czy innych tego typu suplementów diety które są stratą pieniędzy, ponieważ te same składniki można znaleźć w dobrze zbilansowanej diecie. Kolejna sprawa to treningi które wykonuje w domu. Dokładnie w mieszkaniu 2-pokojowym przy dwójce dzieci !!!! Mój jedyny sprzęt to hantle, drążek do podciągania i rowerek nic po za tym. Nie tracę czasu ani pieniędzy na chodzenie na siłownie. Piszę to aby uzmysłowić każdemu z Was że nie potrzeba dużego wkładu finansowego, a jedynie pracy i wyniki pojawią się same.
Pozdrawiam i życzę sukcesów !!!!

Odnośnik do komentarza

Kto powiedział że odchudzanie może być nie smaczne poniżej przedstawiam przykładowe moje śniadanie

Owsianka bananowo-cynamonowa z czekoladą
Wartości odżywcze:
• Energetyczność posiłku: 564,52 kcal
• Białko: 16,61 g
• Tłuszcz: 13,85 g
• Węglowodany: 91,53 g
Składniki:
• Płatki owsiane - 7 łyżek (65 g)
• Banan - 2 średnie sztuki (220 g)
• Czekolada gorzka - 2,5 kostki (16 g)
• Jogurt naturalny 2% - 0,5 szklanki (130 g)
• Cynamon - 2 szczypty (1 g)
Smacznego ;)

Odnośnik do komentarza

Nie duża tylko proporcjonalnie dobrana do dnia pod względem kakoryczności i możliwości ich spalenia w trakcie dnia pracy i ćwiczeń. Jeżeli kolejne posiłki dadzą wynik w okolicy 25000 kalorii to robiąc z tej porcji połowę jak i z całej reszty zafundujwmy organizmowi głodówkę, a tego nam nie potrzba gdy prosimy go o wysiłek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...