Forum Żywienie i fitness

Czy jajka można jeść codziennie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

magdalenae

magdalenae

Moim zdaniem wszystko w duzych ilosciach jest niezbyt zdrowe. Sama zjadam zazwyczaj 2 razy w tygodniu i w zupelnosci mi to wystarcza.

196322 magdalenae Kobieta, 39 lat, Wałbrzych
~fircus

~fircus

yhy... a po nich najlepiej nie wychodzic z toalety... przypomnijcie sobie chociazby hstorie wielkanocne: jajka na twardo, sałatki jajeczne, pasty jajeczne itp. ja po takim swiatecznym menu zawsze musze sie kurowac dicopeg 10g bo zwyczajnie mam problem z zaparciami ;/ takze jak dla mnie 3 razy w tygodniu jajko to maks + oczywiscie niedzielne sniadanie :)

~Fred 345

~Fred 345

Ja jem jedno lub 2 jajka prawie codziennie. Polecam, jestem szczupły, w pracy skoncentrowany. Omlet na ostro dla odważnych z chili dodatkowo nakręca metabolizm.
Smacznego i na zdrowie.

Mulrzyk

Mulrzyk

Witam,

Sam ćwiczę na siłowni i jajka są nieodzownym elementem diety. Z tego co wyczytałem nie powinno się przekraczać 15szt. tygodniowo, choć dla mnie nie jest to wymierna ilość, bo jajka przecież są różnej wielk0ści oraz jakości.

196647 mulrzyk Mężczyzna, 31 lat, Inowrocław
~Okazyjny

~Okazyjny

Witam ,
Sam zjadam ok. 12 jajek tygodniowo i czuję się wyśmienicie. Tak już od wielu lat. Od dziecka zjadałem minimum kilka szt. tygodniowo , przez jakiś czas będąc wychowywanym na wsi. Obecnie mam 55 lat , wyniki badań całkowicie w normie.
Pozdrawiam
Jerzy

agnesolap

agnesolap

Też miałam ten problem. Jednak zdecydowanie więcej dietetyków, lekarza zaleca jajka nawet codziennie. Trzeba gotować tylko w odpowiednej temperaturze i najlepiej na miękko. Oczywiście najlepiej od kur :) Ja mam swoje źródła, jak jesteście z Warszawy, napiszcie komenatrz, polecę Wam kilka sprawdzonych miejsc.

202314 agnesolap Kobieta, 46 lat, warszawa
~hiacynta8848

~hiacynta8848

uwielbiam jajka niestety mój ibs mi na to nie pozwala, póki mnie to świństwo nie dopadło to potrafiłam po treningu zjesć 3 jajka, teraz to niestety ścisła dieta i stosuję też preparat intesta, bo on mi bardzo pomaga w tych paskudnych dolegliwościach i co najważniejsze potrafię normalnie funkcjonować :) ...

Gamcio

Gamcio

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

  • czy-jajka-mozna-jesc-codziennie_5720.jpg
202564 gamcio Mężczyzna, 18 lat, Warszawa
Gamcio

Gamcio

WWW.IGORTRENERONLINE.PL
OSIĄGNIJ SWOJĄ WYMARZONĄ SYLWETKĘ I NA ZAWSZE POZBYJ SIĘ KOMPLEKSÓW !

ODKRYJ W JAKI SPOSÓB TO ZROBIĆ I NIM SIĘ OBEJRZYSZ EFEKTY BĘDZIE WIDAĆ I PODZIĘKUJESZ SOBIE,ŻE ZACZĄŁEŚ WTEDY A NIE PÓŹNIEJ.

WEJDŹ NA STRONĘ DOŚWIADCZONEGO I WYKWALIFIKOWANEGO DIETETYKA-

IGOR MIEŃKOWSKI

KTÓRY POMÓGŁ WIELU OSOBOM WALCZĄCYMI Z SWOJĄ SYLWETKĄ W TYM RÓWNIEŻ MNIE !
CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA Z SIEBIE I POKAŻ TYM KTÓRZY W CIEBIE NIE WIERZYLI ŻE SIĘ MYLILI

WEJDŹ NA STRONĘ I SAM SIĘ PRZEKONAJ !

WWW.IGORTRENERONLINE.PL

202564 gamcio Mężczyzna, 18 lat, Warszawa