Skocz do zawartości
Forum

Jak powinnam się odżywiać?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz jeść normalnie wszystko co do tej pory tzn np biały chleb powszechnie uznawany za niewskazany,szynki,mięsa,sery...tylko po prostu ogranicz ilość zamiast 4kanapek zjedz 2 zamiast schabowego w panierce zjedz bez,możesz zacząć gotować na parze zamiast na oleju jednak pamiętaj że odrobina tłuszczu jednak musi być w diecie. Nawet slodycze można sobie podjesc jesli zmieścisz się
bilansie bo też są potrzebne organizmowi. Jedz wszystko ale pamiętaj o ujemnym bilansie. Ja tym sposobem schudlam ok 15kg

Odnośnik do komentarza

no jak nie wiesz jak podejść do odchudzania to może warto zgłosić się do dietetyka? ja współpracuję teraz z Pania Katarzyną Gryko - bardzo mi pomogła, rozpisała dietę i ćwiczenia i mogę w każdej sprawie się do niej zwrócić!

Odnośnik do komentarza

Jeśli taka ilość aktywności fizycznej nie daje efektów, to najlepiej będzie udać się do specjalisty, który doradzi i pomoże w zdrowy sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Świetna dietetyk przyjmuje w Centrum Zdrowia Bioclinic. Ułoży ona indywidualny jadłospis, dostosowany do Pani potrzeb i upodobań. Dzięki niemu stopniowo, zdrowo, a co najważniejsze na stałe zrzuci Pani na wadze ;)
http://bioclinic.online/strefy/?page_id=406

Odnośnik do komentarza

to prawda - dietetyk na pewno były wskazany - przynajmniej dostaniesz dietę, która pozwoli utrzymac bilans dziennego zapotrzebowania i nie bedziesz chodzila glodna. najgorzej zaufac sobie albo aktualnym trendom typu dieta 1000kcal. Przechodzilam przez to - takie glodówki nie maja dobrych efektow, a na pewno nie dla zdrowia - sa puste! ja nabawilam sie tylko problemow trawiennych... i po 3 latach co jakis czas musze powtarzac kuracje dicopeg 10g zeby wspomoc uklad trawienny. Naprawde lepiej zaufaj specjalisice

Odnośnik do komentarza

Ja zaczelam sie mocno zastanawiac ostanio nad moim trybem zywienia. Nabawilam sie problemow z trawienie poprzez jedzenie zbyt duzo ciezkostrawnych posilkow. Glownie przestawilam sie na jedzenie tylko trzy razy dziennie ze wzgledu na obowiazki - co okazuje sie bylo bledem. Chcialabym takze stopniowo wprowadzac do swojej diety żywność bez sztucznych dodatków . Widzialam na stronie Sante wpis na ten temat. Mam pewne watpliwosci co do spozywania gotowym produktow biorac pod uwage jak duzo chemii jest do niej aplikowanej. Z pewnoscia ma to w pozniejszym okresie wydzwiek na nasz stan zdrowia. Co do glodowek to nie jestem w stanie skomentowac ich zdrowotnych wlasciwosci .. ale szczerze to w nie watpie. Bez przyjmowania przez kilka dni czy tez tygodni pozywienia moze sie wiele rzeczy w organizmie rozstroic ...

Odnośnik do komentarza

jak chyba większość z pań wie - z tym odchudzaniem na własną rękę bywa naprawde różnie i zazwyczaj efekt jest taki że po kilku mscach wracamy do swojej wagi. najepiej tak jak pisały dziewczyny zgłosić sie do specjalistów, bo od razu nauczysz sie tez jak zmienić tryb życia. ja podjęłam współpracę z cateringiem dietetycznym Macro Bios Bar i przyznam że sama nie spodziewałam się takich efektów. po 3 mscach zrzuciłam 5 kg i to bez większego wysiłku po prostu zdrowa, zbilansowa dieta i regularne odzywianie! pomysl o tym bo tak naprawde chyba zmiane musisz zaczac wlasnie od siebie - od nowych nawykow, ktorych nauczysz sie od specjalistow

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak dziewczyny wcześniej wspomniały dobry, sprawdzony specjalista z pewnością pomoże ci osiągnąć wymarzone efekty. Odchudzaniem na własną rękę często mozna nabawić się niedoborów, bo jednak jeśli coś z diety wyłączam to trzeba to czymś zastąpić i to właśnie dietetyk wie co i jak powinno byc dla danej osoby potrzebne. Obecnie korzystam z platformy lionfitness - mają przystępne ceny i mogę być ze swoim dietetykiem w stałym kontakcie więc szczerze polecam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...