Skocz do zawartości
Forum

Czy można schudnąć 20 kg przez 2 miesiące?


Gość knoperss

Rekomendowane odpowiedzi

20 kg to za wiele jak na 2 miesiące i przede wszystkim nie zdrowe. Taka utrata wagi wiąże się z niebyt pożądanymi skutkami. Skóra po takiej utracie traci jędrność i po prostu zwisa. Nie jest to ani ładne, ani pożądane. Jej regeneracja trochę organizmowi zajmuje. Po drugie nie musisz tyle chudnąć. Tak jak powiedziała ciekawska twoje BMI jest w górnej granicy prawidłowej wagi, jeżeli chcesz schudnąć to tylko 2-4 kg nie więcej. Taką utratę wagi osiągniesz poprzez ćwiczenia. Nie musisz katować się, żadną dietą.

Odnośnik do komentarza
Gość sloneczko592

Witam. Mam 17 lat, 162cm wzrostu i ważę 58kg. W krótkim czasie schudłam 20kg i niestety teraz mam kłopoty z dalszym chudnięciem. Chciałabym schudnąć do 53kg, niestety moja waga strasznie się waha ;/ Prosiłabym o podanie np. tygodniowego menu, które pozwoliłoby mi schudnąć te 5kg. Dodam jeszcze, że jestem wegetarianką, co znacznie utrudnia mi znalezienie jakiś odpowiednich dla mnie jadłospisów w internecie. Prosze o pomoc!! ;(

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Witaj. Zanim zdecydujesz się na odchudzanie, uwzględnij to, że jesteś w tzw. okresie dojrzewania. Twoja waga się zmienia i potrzebujesz wiele składników odżywczych do prawidłowego rozwoju. Udaj się do dietetyka, który poleci Ci menu. Możesz wyróbować ćwiczenia odchudzające. Co do odchudzania - nie przesadzaj. Pozd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...