Skocz do zawartości
Forum

Miałam schudnąć a przytyłam


Gość Kobieta24odchudzanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kobieta24odchudzanie

Witam,
od 2 miesięcy ćwicze: brzuszki, przysiady, pompki, podskoki, jem regularnie co 2-3 h 5 posiłków dziennie, nie podjadam, ograniczyłam słodycze, alkohol. Mam 163cm wzrostu i obecnie waże 68,6kg - przytyłam 2kg w 2 miesiące. Nie moge zrzucić zbędnej wagi. Co robić? Prowadze półsiedzący tryb życia- od 9 do 15 siedze w pracy/ na uczelni później sprzątam w domu, chodze do ogrodu itp. Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Kobieta24odchudzanie

Nie wiem ile wynosi moje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Co do słodyczy to kostka max 3 kostki gorzkiej czekolady w tygodniu. Fast food raz w miesiącu lub rzadziej. Ćwicze 5-15min dziennie przez 6 dni w tygodniu w zależności od wolnego czasu. Pije przyajmniej 2l wody dziennie.

Odnośnik do komentarza

Podstawą prowadzenia skutecznej diety jest poznanie swojego zapotrzebowania kalorycznego oraz wartości kalorycznych spożywanych produktów. Polecam Ci np. taki kalkulator zapotrzebowania http://calcoolator.pl/dzienny_kalkulator_kalorii.html . 15 minut ćwiczeń dziennie 6 razy na tydzień radzę zamienić na np. 45 minutowe treningi co drugi dzień. Wracając do kalorii to często osoby będące na diecie nie zdają sobie sprawy ile kalorii pochłaniają. Radzę ograniczyć węglowodany i zwiększyć spożycie białka. Znam osoby, które "odchudzały" się ograniczając mięso i jedząc "fit" płatki i ciastka, które w składzie zawierały cukier. O efektach nie muszę pisać...Dokładnie sprawdzaj składy produktów pod kątem cukru i jego pochodnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...