Skocz do zawartości
Forum

Ile mógłbym zjeść słodyczy w ciągu tygodnia?


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ważę 55kg ,mam 167cm i 15lat. 1. Ile mógłbym zjeść słodyczy w ciągu tygodnia. Np. porcja lodów Bigmilk jako jedna dawka słodyczy,batonik Snickers jako druga itd. 2. Chodzę na siłownię w pon ,śr i pt. Mógłbym na każdy trening brać koktajl złożony z bananów i jogurtu naturalnego? Czy taka ilość bananów tygodniowo jest dobra? ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć.
Najlepiej to w ogóle zrezygnować ze słodyczy w swojej diecie, ale jeśli raz w tygodniu zjesz coś słodkiego to powinno być ok :). Jeśli ćwiczysz wyczynowo i budujesz tkankę mięśniową musisz zadbać o prawidłową ilość białka w diecie. W twojej diecie nie może zabraknąć warzyw strączkowych, chudego mięsa, nabiału i ryb. One są głównym źródłem białka. Banan jak każdy owoc powinien być spożywany jako jednia z pięciu porcji owoców i warzyw. Wiec możesz nawet codziennie jeść banany ;). Możesz też spożywać specjalną pożywkę białkową. Bardzo dobrym pomysłem jest branie koktajlu proteinowego na siłownie. Po skończonym treningu, powinieneś dostarczyć organizmowi białka, aby mięśnie miały z czego się budować. Przy rozroście tkanki mięśniowej powinieneś zadbać także o prawidłową kondycje skóry.Używaj kremów nawilżających i wzmacniających skórę Przy przyroście wagi twoja skóra może popękać i mogą zrobić się rozstępy. U mężczyzn lokalizują się najczęściej w okolicach bicepsów i stawu barkowego. Odpowiednia dieta i dbanie o kondycję skóry powinny przynieść wspaniałe efekty.
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...