Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat, 174 cm wzrostu oraz 71kg. Wiem że nie jest to nadwaga lecz chciałabym się lepiej poczuć w swoim ciele. chciałabym schudnąć od 10 do 20 kg. Na codzień jedyne powiązanie z ruchem to trampolina oraz dojście do szkoły. Co do mojego odżywiania to staram się pilnować tego co jem no ale często niestety zdarza mi się zjeść czekoladę lub jakiś słodki napój, a no i jedna z ważniejszych rzeczy to; to że jestem wegetarianką, czyli nie jadam mięsa ani ryb.

Odnośnik do komentarza

Aby schudnąć musimy mieć ujemny bilans energetyczny :) Inaczej pisząc więcej kalorii spalać niż dostarczać naszemu organizmowi. Zwracając również uwagę na metabolizm. Zbyt mała dawka energii w postaci jedzenia dla naszego organizmu, może spowodować zwolnienie metabolizmu, procesów zachodzących w naszym organizmie.

Odnośnik do komentarza
Gość Elvis1980

Dobre wyniki można osiągnąć bez żadnych magicznych specyfików. Odpowiednio sprecyzowana dieta i Twój osobisty zapał. Ja schudłem 8,5 kg w 6 tygodni stosowania diety. Teraz jestem gotowy na budowanie masy - co kto lubi...

Odnośnik do komentarza

wszystko zalezy od danej osoby . Jesli kogoś interesuje pozbycie się kilogramów nie zważając na zdrowie - to nie ma na to mocnych - ale na jak długo utrzyma się efekt ..... Jedynie prawidłowo skomponowana dieta i ulubiony trening to wygrana i nawet mimochodem będzie waga spadała - na lionfitness sa ciekawe przepisy i filmiki z trenerem :) miło prosto i przyjemnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...