Forum Żywienie i fitness

Co zrobić aby schudnąć?

~k...l

~k...l

Jestem kobietą, mam 14 lat, ważę około 60kg i mam 165 cm wzrostu. Chciałabym schudnać bo za 3 tygodnie jade na obóz. Jem nie zbyt zdrowo ( smażone potrawy, słodycze), uprawiam sporo sportu ( 4 razy w tygodniu mam trening siatkówki po 1,5h, dużo jeżdże na rowerze ok 100 km tygodniowo) Prosze o pomoc nie wiem co mogr jeszcze zrobić by schudnąć. Dodam jeszcze zależy mi na tym żeby schudnąć przede wszystkum zdrowo i bez efektu jo-jo.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

olaskibb22

olaskibb22

przedewszystkim dieta dieta i jeszcze raz dieta ;) najprościej wyliczyć kalorie i ich po prostu nie przekraczać, do tego usunąć śmieciowe jedzenie i efekt murowany ;)

--

Jak obniżyć cholesterol

193474 olaskibb22 Kobieta, 22 lata, szczecin
groszkowa

groszkowa

polecam wizytę u dietetyka. Pomoże ustalić przyczynę i stworzy plan żywieniowy szyty na miarę. Ja po ciązy wlasnie korzystalam z takego "programu", a zaczynaliśmy od oczyszczenia organizmu za pomoca dicopeg 10g ktory naprawde swietnie pobudzil moja przemiane materii do wiekszego wysilku

193307 groszkowa Kobieta, 31 lat, Bydgoszcz
~kuropira

~kuropira

Nie ma takiej diety aby schudnąć bezpowrotnie. Nie pomoże dieta , fitnes , siłownia , katowanie się nie jedzeniem - to nigdy nie pomoże bo moje ciało i mózg zapamiętały jaki byłem gruby i po zaprzestaniu szkodzeniu sobie tym co powyżej , po krótkim czasie do tej wagi wróci.Jednak jest sposób aby swoją sylwetkę poprawić , tylko należy stanowczo zadbać aby w zdecydowanie odrzucić niektóre produkty ispożywać je sporadycznie.Przetestowałem na sobie, w ciagu czterech miesięcy zgubiłem 12kg. inadal trzymam wagę ładną sylwetkę. Co należy robić? , to proste -z jadłospisu wyrzucamy czerwone mięso i ogólnie zjadamy w tygodniu nie więcej niż 50 deko, zdecydowanie redukujemy spożycie tłuszczów,SŁODYCZY,nabiału we wszystkich postaciach, białe pieczywo,mniej ziemniaków. W to miejsce wprowadzamy ciemne pieczywo warzywa , ryby ,owoce.Oczywiście malutko alkoholi . Głódny nie chodzę , mam lepszą kondycję i czuję się bardzo odmłodzony.Sprawdź.

~Trener

~Trener

Wszystko zależy jaki masz cel. To znaczy... ile kilogramów zamierzasz schudnąć w trzy tygodnie. Jeden kilogram na tydzień, nie więcej. Jesteś osobą aktywną fizycznie, więc problem leży w diecie. Skorzystaj z kalkulatorów kalorycznych i oblicz swoje zapotrzebowanie.Ogranicz niektóre produkty zastępując je mniej kalorycznymi. Proponuje także pływanie. Sport ten spala tłuszcz nawet po treningu