Skocz do zawartości
Forum

Czy dieta warzywno owocowa jest zdrowa?


Gość i...m

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba zalezy w jakim układzie i dla kogo. Mam doświdaczenie z taką dietą, bo sama probowalam juz chyba miliona sposobow zeby wreszcie schudnac... przy tej diecie moj problem polegal na tym, ze mialam straszne zaparcia w pierwszym tygodniu diety.

Odnośnik do komentarza

Podpinam się. :)
Osobiście jestem zdania, że wystarczy jeść owoce w odpowiedniej ilości i jeden rodzaj, np. 2 banany, kubek truskawek, bez mieszania smaków.
Ponadto, lepiej będzie wycisnąć sobie świeży sok z pomarańczy lub grejpfruta.
Sama w swojej diecie (schudłam dość dużo) ok. godziny 11/12 jako przekąskę mam wybrany owoc lub sok. Może warto spróbować w ten sposób? :)

Odnośnik do komentarza

No z tego co piszą na stronie którą podałaś to jedzenie tylko owoców i warzyw nie będzie zdrowe, bo w ten sposób nie dostarczysz organizmowi innych produktów które są potrzebne. Nawet ten nasz tłuszcz którego staramy się unikać ma jakieś tam pozytywne znaczenie w naszym zdrowiu. Faktycznie chyba jedzenie tylko owoców i warzyw będzie niezdrowe. Ale zastąpienie deseru świeżo wyciśniętym sokiem może przynieść jakiś efekt. Szczególnie, że soki podobno oczyszczają. Pytanie tylko czy lepiej mieć własną wyciskarkę czy kupować soki w sklepie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...