Forum Żywienie i fitness

Uprawianie sportu w lecie

Mariuszczsz1987

Mariuszczsz1987

Witam wszystkich, rozpoczyna się lato, a więc słońce i upały. Jaki waszym zdaniem powinien być odpowiedni ubiór podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu? Czy ma on dla was duże znaczenie?

180047 mariuszczsz1987 Mężczyzna, 30 lat, Wawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~olala12

~olala12

Ja osobiście staram się biegać rano lub późnym wieczorem aby uniknąć upałów. A co do ubrań to wystarczy przewiewna bawełniana koszulka i wygodne legginsy.

katarzyna899

katarzyna899

Staram się unikać największych upałów, ale ubiór ma dla mnie spore znaczenie. W te dni wybieram materiały odprowadzające wilgoć (dla komfortu). Jak z każdej strony ze mnie kapie, to już nie jest tak przyjemnie.

188417 katarzyna899 Kobieta, 28 lat, Warszawa
karoool900

karoool900

Ważne żeby był wygodny i przewiewny, a do tego żeby odpowiednio odprowadzał wilgoć. Też fajnie jest wydzielić sobie porę na ćwiczenia - rano lub wieczorem żeby nie męczyć się w upale

188760 karoool900 Mężczyzna, 27 lat, Poznań
MaciejKania

MaciejKania

W czasie upałów trzeba pamiętać o piciu dużej ilości wody! To zdecydowanie najważniejsze, żeby nie odwodnić organizmu. Jak upał jest ogromny, zawsze można wskoczyć do klimatyzowanej siłowni :)

192802 maciejkania Mężczyzna, 34 lata, Dąbrowa Górnicza
~igor12

~igor12

Woda to najważniejsza rzecz Przyznam że ostatnio zacząłem testować koszulki z różnych materiałów. ostatnio była zwykła bawełniana jest super przewiewna. Teraz próbuje połączenie wełny z bawełną. Zobaczymy jak się sprawdzi.

~tolek1

~tolek1

Witam, ja podczas takich upalnych dni wybieram raczej klimatyzowaną siłownię.

mateusz83

mateusz83

Dokładnie wysoka temperatura to prawdziwa zmora podczas ćwiczeń. Biegam i tak jak ktoś już wcześniej wspomniał, warto w upalne dni odbywać treningi rano lub wieczorem. W przeciwnym razie, co to za przyjemność

192859 mateusz83 Mężczyzna, 34 lata, Katowice
~ewam12

~ewam12

Sport to zdrowie i dla mnie uzależnienie. Ale muszę przyznać że dobrze dobrany ubiór jest bardzo ważny. Musi być nie tylko wygodny ale oczywiście spełniać swoją rolę. Ja osobiście lubię odzież z bawełny zwłaszcza na tak upalne dni.

~iwonala

~iwonala

Ja noszę o biegania koszulki z dodatkiem wełny merynosowej i polecam każdemu. Wbrew panującej opinii doskonale nadają się nie tylko na zimne dni. Biegam w nich bez przez cały rok.

~eward

~eward

Co do ubrań z wełny merynosów mój dziadek nosi taką koszulkę. Jest bardzo zadowolony i nosi ją ze względu na bóle kręgosłupa. Z tego co wiem ubrania z merynosów są również polecane do aktywności fizycznych jako odzież z właściwościami termoregulacyjnymi.

Mariuszczsz1987

Mariuszczsz1987

Witam, lato za nami. Pora na kapryśną jesienną pogodę. A jak wy radzicie sobie z doborem ubrania podczas biegania jesienią? Przyznam się że mi pogoda nie straszna.

180047 mariuszczsz1987 Mężczyzna, 30 lat, Wawa