Forum Żywienie i fitness

Uprawianie sportu w lecie

Mariuszczsz1987

Mariuszczsz1987

Witam wszystkich, rozpoczyna się lato, a więc słońce i upały. Jaki waszym zdaniem powinien być odpowiedni ubiór podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu? Czy ma on dla was duże znaczenie?

180047 mariuszczsz1987 Mężczyzna, 30 lat, Wawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~olala12

~olala12

Ja osobiście staram się biegać rano lub późnym wieczorem aby uniknąć upałów. A co do ubrań to wystarczy przewiewna bawełniana koszulka i wygodne legginsy.

katarzyna899

katarzyna899

Staram się unikać największych upałów, ale ubiór ma dla mnie spore znaczenie. W te dni wybieram materiały odprowadzające wilgoć (dla komfortu). Jak z każdej strony ze mnie kapie, to już nie jest tak przyjemnie.

188417 katarzyna899 Kobieta, 28 lat, Warszawa
karoool900

karoool900

Ważne żeby był wygodny i przewiewny, a do tego żeby odpowiednio odprowadzał wilgoć. Też fajnie jest wydzielić sobie porę na ćwiczenia - rano lub wieczorem żeby nie męczyć się w upale

188760 karoool900 Mężczyzna, 27 lat, Poznań
MaciejKania

MaciejKania

W czasie upałów trzeba pamiętać o piciu dużej ilości wody! To zdecydowanie najważniejsze, żeby nie odwodnić organizmu. Jak upał jest ogromny, zawsze można wskoczyć do klimatyzowanej siłowni :)

192802 maciejkania Mężczyzna, 34 lata, Dąbrowa Górnicza
~igor12

~igor12

Woda to najważniejsza rzecz Przyznam że ostatnio zacząłem testować koszulki z różnych materiałów. ostatnio była zwykła bawełniana jest super przewiewna. Teraz próbuje połączenie wełny z bawełną. Zobaczymy jak się sprawdzi.

~tolek1

~tolek1

Witam, ja podczas takich upalnych dni wybieram raczej klimatyzowaną siłownię.

mateusz83

mateusz83

Dokładnie wysoka temperatura to prawdziwa zmora podczas ćwiczeń. Biegam i tak jak ktoś już wcześniej wspomniał, warto w upalne dni odbywać treningi rano lub wieczorem. W przeciwnym razie, co to za przyjemność

192859 mateusz83 Mężczyzna, 34 lata, Katowice
~ewam12

~ewam12

Sport to zdrowie i dla mnie uzależnienie. Ale muszę przyznać że dobrze dobrany ubiór jest bardzo ważny. Musi być nie tylko wygodny ale oczywiście spełniać swoją rolę. Ja osobiście lubię odzież z bawełny zwłaszcza na tak upalne dni.

~iwonala

~iwonala

Ja noszę o biegania koszulki z dodatkiem wełny merynosowej i polecam każdemu. Wbrew panującej opinii doskonale nadają się nie tylko na zimne dni. Biegam w nich bez przez cały rok.

~eward

~eward

Co do ubrań z wełny merynosów mój dziadek nosi taką koszulkę. Jest bardzo zadowolony i nosi ją ze względu na bóle kręgosłupa. Z tego co wiem ubrania z merynosów są również polecane do aktywności fizycznych jako odzież z właściwościami termoregulacyjnymi.

Mariuszczsz1987

Mariuszczsz1987

Witam, lato za nami. Pora na kapryśną jesienną pogodę. A jak wy radzicie sobie z doborem ubrania podczas biegania jesienią? Przyznam się że mi pogoda nie straszna.

180047 mariuszczsz1987 Mężczyzna, 30 lat, Wawa
kumusa

kumusa

Ja lubię biegać lub jeździć na rowerze, wydaje mi się, że takie uprawianie sportu jest czymś naprawdę fajnym.

198266 kumusa Kobieta, 35 lat, Warszawa