Skocz do zawartości
Forum

profesionalna analiza składu ciała


Gość Hellen2

Rekomendowane odpowiedzi

Tu za bardzo to nie ma co pisać – bardzo dobre i profesjonalne analizatory i tyle. Firma też całkiem ok – mają dobry serwis, pomagają w razie co zdalnie. O tyle też plus że analizator przez zewnętrzna firmę może wziąć w leasing niech się używając pomału spłaca.

Odnośnik do komentarza

OK. dzięki wielkie! Na stronie wyczytałem ze można się umówić na prezentacje tych ich analizatorów i chyba z tej opcji niedługo skorzystam. Sory za moją ostrożność ale chce dobrze wydać pieniądze. A jak oni dają możliwość obejrzenia i przetestowania tych lepszych modeli to chce z tego skorzystać. Dzięki za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza

Spoko to i tak będzie twoja decyzja. Natomiast jeśli ja miałbym coś mówić to akurat InBody rekomenduje. Zresztą pewnie nie tylko ja bo widziałem w wielu fitness clubach i siłowniach ten sprzęt. Powodzenia i daj znać jaka decyzja:)

Odnośnik do komentarza

Szukając polecam spojrzeć na takie istotne elementy jak choćby na to czy analizator dzieli ciało na segmenty czy traktuje jak jedną bryłę, jak zrobione ma elektrody etc. Pod tym względem jednym z najlepszych z jakimi miałam do czynienia są inbody i tę markę akurat można spokojnie brać pod uwagę jak ktoś szuka porządnego sprzętu. Łatwo sprawdzić jak macie możliwość stanąć na różne analizatory – wystarczy spojrzeć czy np. podając wiek np. 29 lat do jednego badania i 31 lat do drugiego, czy analizator zmieni wartość tkanki tłuszczowej, nie powinien zmieniać tych wartości dla tej samej osoby.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...