Forum Żywienie i fitness

profesionalna analiza składu ciała

~Hellen2

~Hellen2

Witam wszystkich serdecznie. Czy ktoś z szacownych forumowiczów miał może do czynienia lub ma analizatorami składu ciała InBody? Dokładnie chodzi mi o model 270. Jakie opinie? Na co zwrócić uwagę itp.?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Czaskus

~Czaskus

Tu za bardzo to nie ma co pisać – bardzo dobre i profesjonalne analizatory i tyle. Firma też całkiem ok – mają dobry serwis, pomagają w razie co zdalnie. O tyle też plus że analizator przez zewnętrzna firmę może wziąć w leasing niech się używając pomału spłaca.

~Hellen2

~Hellen2

A jak z pomiarami i obsługą tych analizatorów? Chce kupić do swojego salonu i nie chce zrobić złego zakupu….tym bardziej, że analizator swoje kosztuje i powinien wiele latek posłużyć

~Czaskus

~Czaskus

Właśnie dlatego te polecam, cena może trochę wyższa ale jakościowo OK. i dobry serwis. Pomiary ma nie uśrednione dla płci, wzrostu itp., ale rzeczywiste. Stajesz i pokazuje co i jak jest.

~Hellen2

~Hellen2

OK. dzięki wielkie! Na stronie wyczytałem ze można się umówić na prezentacje tych ich analizatorów i chyba z tej opcji niedługo skorzystam. Sory za moją ostrożność ale chce dobrze wydać pieniądze. A jak oni dają możliwość obejrzenia i przetestowania tych lepszych modeli to chce z tego skorzystać. Dzięki za pomoc!!!

~Czaskus

~Czaskus

Spoko to i tak będzie twoja decyzja. Natomiast jeśli ja miałbym coś mówić to akurat InBody rekomenduje. Zresztą pewnie nie tylko ja bo widziałem w wielu fitness clubach i siłowniach ten sprzęt. Powodzenia i daj znać jaka decyzja:)

~Maryta

~Maryta

Szukając polecam spojrzeć na takie istotne elementy jak choćby na to czy analizator dzieli ciało na segmenty czy traktuje jak jedną bryłę, jak zrobione ma elektrody etc. Pod tym względem jednym z najlepszych z jakimi miałam do czynienia są inbody i tę markę akurat można spokojnie brać pod uwagę jak ktoś szuka porządnego sprzętu. Łatwo sprawdzić jak macie możliwość stanąć na różne analizatory – wystarczy spojrzeć czy np. podając wiek np. 29 lat do jednego badania i 31 lat do drugiego, czy analizator zmieni wartość tkanki tłuszczowej, nie powinien zmieniać tych wartości dla tej samej osoby.