Forum Żywienie i fitness

profesionalna analiza składu ciała

~Hellen2

~Hellen2

Witam wszystkich serdecznie. Czy ktoś z szacownych forumowiczów miał może do czynienia lub ma analizatorami składu ciała InBody? Dokładnie chodzi mi o model 270. Jakie opinie? Na co zwrócić uwagę itp.?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Czaskus

~Czaskus

Tu za bardzo to nie ma co pisać – bardzo dobre i profesjonalne analizatory i tyle. Firma też całkiem ok – mają dobry serwis, pomagają w razie co zdalnie. O tyle też plus że analizator przez zewnętrzna firmę może wziąć w leasing niech się używając pomału spłaca.

~Hellen2

~Hellen2

A jak z pomiarami i obsługą tych analizatorów? Chce kupić do swojego salonu i nie chce zrobić złego zakupu….tym bardziej, że analizator swoje kosztuje i powinien wiele latek posłużyć

~Czaskus

~Czaskus

Właśnie dlatego te polecam, cena może trochę wyższa ale jakościowo OK. i dobry serwis. Pomiary ma nie uśrednione dla płci, wzrostu itp., ale rzeczywiste. Stajesz i pokazuje co i jak jest.

~Hellen2

~Hellen2

OK. dzięki wielkie! Na stronie wyczytałem ze można się umówić na prezentacje tych ich analizatorów i chyba z tej opcji niedługo skorzystam. Sory za moją ostrożność ale chce dobrze wydać pieniądze. A jak oni dają możliwość obejrzenia i przetestowania tych lepszych modeli to chce z tego skorzystać. Dzięki za pomoc!!!

~Czaskus

~Czaskus

Spoko to i tak będzie twoja decyzja. Natomiast jeśli ja miałbym coś mówić to akurat InBody rekomenduje. Zresztą pewnie nie tylko ja bo widziałem w wielu fitness clubach i siłowniach ten sprzęt. Powodzenia i daj znać jaka decyzja:)