Skocz do zawartości
Forum

Czy utrzymam wagę?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 16 lat, 150 cm, ważę 39 kg i spożywam ok 2000 kcal. Moje pytanie dotyczy tego czy prowadząc ciągły siedzący tryb życia(szkoła a potem w domu telewizor, laptop) i 3-4 razy w tygodniu pójdę na 30 min na rolki to utrzymam wagę?

Odnośnik do komentarza

zdecydowanie warto postawić na zmianę w pracy jelit. Ja się ostatnio dowiedziałam że moje sa dosyc leniwe i mam problem z przemianą a w zwiazku z tym z waga ;/ dietetyczka zalecila zrobic sobie detoks za pomoca dicopeg 10g ktory pobudzi je do pracy. Kolejny etap to wdrozenie zmian w jadlospisie: warzywa, owoce, zboza... wszystko co ma blonnik. Mi po miesiącu waga spadla o 4 kg a i czuje ze wreszcie mam jelita :)

Odnośnik do komentarza

Utrzymanie wagi na jednakowym poziomie jest niezmiernie trudne. Podstawa to zmiana stylu odżywiania. W diecie należy ograniczyć słodycze oraz tłuszcze. Najprościej jest kupić parowar i przygotowywać posiłki na parze. To jest bezproblemowe i łatwe.

Odnośnik do komentarza
Gość OE_BigActive

~Rigcz
A herbaty z Big-Active to działają jak, na zrzucanie wagi czy na jej utrzymanie? Bo ja to chciałbym zrzucić najlepiej, nie zapominam o ruchu, ale jakoś tak jakby wolno mi idzie.

Rigcz, herbaty funkcjonalne Big-Active w zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Napisz z jakimi problemami się zmagasz, a z przyjemnością pomogę w doborze herbaty odpowiedniego wariantu.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

Odnośnik do komentarza
Gość beatrycze111

~Roks
Wagę wspaniale utrzymują soki z wyciskarki . Ja piję je na drugie śniadanie i zastępują mi kolację. Nie mam problemu z wagą.

Soki z domowej wyciskarki to samo zdrowie. Sama kupiłam wyciskarkę Slow Juicer i jestem z niej bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Pyszne soki czy smoothie można też zrobić i to bez problemu w blenderze kielichowym . Ja taki mam mam Phlipaka Milano i często go w tym celu wykorzystuję. Inne funkcje jak choćby gotowanie na parze zostawiam dla bardziej wyspecjalizowanego sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...