Forum Żywienie i fitness

Czy utrzymam wagę?

~d...l

~d...l

Witam! Mam 16 lat, 150 cm, ważę 39 kg i spożywam ok 2000 kcal. Moje pytanie dotyczy tego czy prowadząc ciągły siedzący tryb życia(szkoła a potem w domu telewizor, laptop) i 3-4 razy w tygodniu pójdę na 30 min na rolki to utrzymam wagę?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ewelina zC

~Ewelina zC

warto jeszcze zadbać o metabolizm... popijając w ciągu dnia herbatki Big Active, mają przyjemny smak i aromat i naprawdę działają...

~halka81

~halka81

no proponuje pić np herbatę która przyspieszy metabolizm najlepiej kupić z tzw dobrej firmy wtedy masz pewność odnośnie składników.

~Matth

~Matth

Takie herbatki będą odpowiednie dla osoby w twoim wieku, same zioła, naturalne składniki, bo na chemiczne tabletki radziłabym uważać.

karoool900

karoool900

Waż się codziennie i sprawdzaj jak stoisz z wagą - jeśli się zwiększa, to trzeba dodać trochę ruchu i/lub zmniejszyć ilość spożywanych kalorii, a jeśli się zmniejsza to oczywiście trzeba jeść więcej. Jeśli waga się utrzymuje to znaczy, że Twój plan się spełnia :)

188760 karoool900 Mężczyzna, 27 lat, Poznań
~Rigcz

~Rigcz

A herbaty z Big-Active to działają jak, na zrzucanie wagi czy na jej utrzymanie? Bo ja to chciałbym zrzucić najlepiej, nie zapominam o ruchu, ale jakoś tak jakby wolno mi idzie.

heylena

heylena

zdecydowanie warto postawić na zmianę w pracy jelit. Ja się ostatnio dowiedziałam że moje sa dosyc leniwe i mam problem z przemianą a w zwiazku z tym z waga ;/ dietetyczka zalecila zrobic sobie detoks za pomoca dicopeg 10g ktory pobudzi je do pracy. Kolejny etap to wdrozenie zmian w jadlospisie: warzywa, owoce, zboza... wszystko co ma blonnik. Mi po miesiącu waga spadla o 4 kg a i czuje ze wreszcie mam jelita :)

190846 heylena Kobieta, 32 lata, Bydgoszcz
~Szarta

~Szarta

Utrzymanie wagi na jednakowym poziomie jest niezmiernie trudne. Podstawa to zmiana stylu odżywiania. W diecie należy ograniczyć słodycze oraz tłuszcze. Najprościej jest kupić parowar i przygotowywać posiłki na parze. To jest bezproblemowe i łatwe.

~OE_BigActive

~OE_BigActive

~Rigcz
A herbaty z Big-Active to działają jak, na zrzucanie wagi czy na jej utrzymanie? Bo ja to chciałbym zrzucić najlepiej, nie zapominam o ruchu, ale jakoś tak jakby wolno mi idzie.

Rigcz, herbaty funkcjonalne Big-Active w zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Napisz z jakimi problemami się zmagasz, a z przyjemnością pomogę w doborze herbaty odpowiedniego wariantu.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

Ice_Girl

Ice_Girl

A jak ja chciałabym zacząć od oczyszczenia organizmu, to na której powinnam sie skupić?

135857 ice-girl Kobieta, 37 lat, Polska
~Asiczek

~Asiczek

ja polecałabym smaczny detoks (nie musimy sie przeciez od razu zameczac :). W kwietniu robilam sobie kilka dni oczyszczania na bazie koktajli owocowych. Bylo smacznie i zdrowo.

~MarioAjro

~MarioAjro

Na utrzymanie wagi bardzo fajne są herbaty z Big-Active fajnie na mnie działa 4x Super Slim :)

~radek28

~radek28

aby utrzymać wagę po kuracji odchudzającej trzeba nadal ograniczać się z jedzeniem ja w tym przypadku kupuje herbaty tzw funkcjonalne z Pu Erh, lub Yerba mate