Skocz do zawartości
Forum

Aktywny wypoczynek - gdzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie chciałabym poruszyć temat, który już niedługo będzie nurtował zapewne wiele osób. Mianowicie : zbliżają się wakacje. W tym wątku podzielmy się ciekawymi miejscami do aktywnego wypoczynku, ale przede wszystkim : ZDROWEGO wypoczynku. Gdzie można aktywnie i zdrowo spędzić urlop ? Polecajcie miejsca, ja w tym roku chciałabym odkryć coś nowego a jako że jestem fitfreakiem to ten temat bardzo mocno mnie interesuje.
Ze swojej strony chciałabym polecić miejsce w dzikim zakątku Mazur : Folwark Łękuk Ośrodek Aktywnej Rekreacji, który położony jest nad jeziorem, gdzie funkcjonuje wypożyczalnia kajaków, rowerów wodnych, łódek a także rowerów trekkingowych. W okresie wakacyjnym czas dla gości jest zaplanowany "od a do z" codziennie obfituje w różne zajęcia sportowe, np. : fitness, tabatę, biegi po Puszczy Boreckiej, wycieczki rowerowe, mecze piłki siatkowej plażowej a także spływy kajakowe. Dostępna jest również siłownia, w której miłośnicy ciężarów również znajdą sprzęt dla siebie :) Nie ma nudy! A jeśli chodzi o jedzenie... niebo w gębie! Ośrodek ma również własną tłocznie, gdzie tłoczą olej rzepakowy! Nierafinowany, niefiltrowany - świeżutki, który można kupić na miejscu. Jedzonko swojskie, odbywają się również pokazy ubijania masła i pieczenia chleba. Dla dbających o linię przygotowywany jest "bufet fit" ze świeżymi warzywami, sałatkami itp. ;)
Dla relaksu - łaźnia parowa i jacuzzi zewnętrzne, co by zmęczone mięśnie odpoczęły.
Zapraszam do komentowania i polecania takich miejsc.
Podsyłam również kilka zdjęć ;)

monthly_2017_05/aktywny-wypoczynek-gdzie_4795.jpg

monthly_2017_05/aktywny-wypoczynek-gdzie_4796.jpg

monthly_2017_05/aktywny-wypoczynek-gdzie_4797.jpg

monthly_2017_05/aktywny-wypoczynek-gdzie_4798.jpg

monthly_2017_05/aktywny-wypoczynek-gdzie_4799.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...