Skocz do zawartości
Forum

Jakie dieta jest skuteczna na odchudzanie?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość salenka

taka którą da się utrzymać....ja na przykład bardzo zadowolona jestem z soków sportfood - pomagają mi utrzymać dietę w ryzach, a także nie chodzę głodna w ogole! to jest super rozwiązanie i bardzo sobie chwalę że takie coś istnieje na rynku!

Odnośnik do komentarza

Ja się nie potrafię trzymać diety. Nie potrafie zdrowo gotować, dużo rzeczy mnie kusi ? Dlatego zdecydowałam się na catering dietetyczny i wybrałam Miód Malinę. Dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy - idealny catering! Jest smacznie i zdrowo, i nie czujesz że jesteś na diecie ? a kg lecą w dół ?

Odnośnik do komentarza

Skorzystałem z diety od Pana Artura Topolskiego i jestem mocno rozczarowany.
Nie potrafił ułożyć diety keto lekkostrawnej (w przesłanych jadłospisach ciągle przewijały się potrawy smażone, wędliny, kiełbasy i np. surowa cebula!) Sam musiałem mu wskazywać które potrawy ma zmienić!
Rozstrzał między posiłkami jest bardzo duży zarówno objętościowo jak i kalorycznie. (np. śniadanie 400kcal, II śniadanie 200kcal, obiad 900kcal i kolacja 400kcal przy czym np. do kolacji była olbrzymia ilość warzyw która rozpychała mi żołądek) Ewidentnie widać iż korzysta z gotowców które bezmyślnie zmienia gdyż często dostawałem przepisy które w tytule miały np. Sałatka z brokułem a już w przepisie brokułu nie było (i to nie były pojedyncze przypadki!) lub też dostawałem przepisy w których proporcje były totalnie rozjechane byleby się zgadzało makro posiłku...
Co więcej - Pan Artur zapewnia gwarancję iż jeżeli po 3 poprawkach jadłospis nadal będzie nieprawidłowy to zwróci pieniądze - u mnie zaistniała taka sytuacja i poprosiłem o zwrot pieniędzy - kontakt z dietetykiem się urwał.... więc w te jego pozostałe deklaracje/gwarancje też nie radzę wierzyć...
Podsumowując - diety które otrzymałem sprawiają wrażenie diet ułożonych przez kogoś kto świeżo ukończył kurs dietetyki, korzysta z gotowców które tylko zmienia i to nieprawidłowo, a nie przez osobę która kreuje się jako dobry i doświadczony dietetyk.
NIE POLECAM tego pana

Odnośnik do komentarza

Ja miałam problem, zeby wytrwać na diecie. Raz, ze brak mi czasu an gotowanie, a dwa na zakupach zawsze wpadało mi w ręce coś niezdrowego. Teraz mam problem z głowy, bo przeszłam na dietę pudełkową. Zamówiłam catering dietetyczny, właściwie wszystko mi smakuje, dieta nie jest nudna, a kilogramy lecą aż miło ?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość ewka85 napisał:

Polecam Wam catering dietetyczny od Nice To Fit You. Na stronie https://ntfy.pl/mozna-mozna znajdziesz wszystkie informacje o nich. Ja jem od jakiegoś czasu i jestem naprawdę bardzo zadowolona.

A jak to wygląda z tym wyborem diety u nich, wybierasz jakis wariant z tych 7, które tam są, czy sama wybierasz posiłki?

Odnośnik do komentarza
Gość Akceptacja

Nagie opalanie polecam, tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości i skóra staje się bardziej jędrna i gładka a piersi jakby stały się trochę większe,bardziej jędrne i kształtne.Teraz pozostaje tylko picie kawy nago rankiem

Odnośnik do komentarza

Tak, można schudnąć dzięki diecie, ale moim zdaniem nie ma sensu podejmować tego bez zmian pod względem aktywności. Przecież to ruch może wywołać u nas największą zmianę, natomiast z drugiej strony ta rozsądna dieta również jest niezbędna. Czy dieta pudełkowa? Tak. Mam dostarczane jedzenie od przelomwodzywianiu.pl. Codziennie dostaję smaczne produkty, klasyczna dieta 1500 kalorii. Czy jestem w stanie zapewnić sobie to sama? No nie - nie jestem. No i widzę efekty mojej diety. 

Odnośnik do komentarza

I have been surfing online more than three hours today, yet I never found
any interesting article like yours. It's pretty worth enough for me.
Personally, if all website owners and bloggers made good content as you did, the web will be a lot more useful than ever before.

By the way, here is a link to terrific site for
earnings - https://maxforceracing.com/paddy-power/

Odnośnik do komentarza
Gość oliwia9484

Dieta pudełkowa to także świetne rozwiązanie, dla osób, które po prostu trzymają się jakiejś diety lub nie mają czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków. W wielu miastach działa firma https://happy.diet/ , więc można się zainteresować. Pyszne, zdrowe posiłki, przygotowywane ze świeżych produktów wysokiej jakości, pod okiem profesjonalnych dietetyków. Do tego zawsze na czas. Do wyboru jest różna kaloryczność oraz opcja 3 lub 5 posiłków. Koniecznie trzeba sprawdzić!

Odnośnik do komentarza

Podstawa to ujemny bilans kaloryczny, a więc należy w pierwszej kolejności sprawdzić, jaki on jest dla Ciebie. Są dostępne kalkulatory, np. taki jak ten https://burakdieta.pl/kalkulator/ i na tej podstawie możesz zamówić dla siebie dietę w pudełkach ? Duża wygoda i pewność, że zjesz nie tylko smacznie, ale i że Twoje posiłki będą odpowiednio zbilansowane. 

Odnośnik do komentarza

Moim top of the top w kwestii diety jest definitywnie dieta 1:1! Ilekroć komus wspomnę o tym ile schudłam i w jakim odstępie czasowym – każdy jest w szoku i pyta się gdzie mi się to udało osiagnac ? Ich posiłki sa rewelacyjne, zupy, makarony pelen wybor! Wiec nie dosc że jest to super efektywna dieta to dodatkowo przepyszna! ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Bellybestfriend

Dieta pudełkowa jest jak najbardziej w porządku, zwłaszcza wtedy jak kompletnie nie mamy czasu przygotowywanie posiłków samodzielnie. Warto też oczywiście wtedy wybrać dobrą firmę, która będzie nam dostarczać posiłki jak tutaj https://happy.diet/ Posiłki powinny być zróżnicowane, z odpowiednio dobrana kcal i makroskładnikami ?

Odnośnik do komentarza
Gość nataszka

Mnie pomogła pudełkowa dieta od cateringu blue, w końcu zaczęłam jeść regularnie, pić odpowiednią ilość wody i kilogramy zaczęły spadać. Nie zapomniałam też o aktywności fizycznej, bo ona jest bardzo ważna przy odchudzaniu 

Odnośnik do komentarza
Gość arendelka

odchudzanie nie jest proste. Przekonałam się o tym boleśnie już nie raz. Obecnie mam nadwagę, ale jeszcze niedawno byłam na skraju otyłości II stopnia ? Gdyby nie Monika z Jem co chcę to nie wiem co by było. Pomogła mi poukładac sobie wszystko w głowie i zbudować zdrową relację z jedzeniem. Jem wszystko, ale wiem kiedy przestać. Już nie objadam się kompulsywnie. Jestem w szoku, że udało mi się wyjść z tyhc kompulsów, bo było naprawde bardzo źle.

Odnośnik do komentarza

Odchudzanie to częsty temat poruszany przez wiele osób. Nic dziwnego, że szukają rozwiązań, które będą dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Ważna jest przyczyna przejścia na dietę, bo mogą być to względy zdrowotne, a także chęć zrzucenia kilku kilogramów. Fajnym rozwiązaniem jest np. dieta pudełkowa Bydgoszcz od https://laboratoriumkalorii.pl/. Ostatnimi czasy rozwiązanie te są coraz bardziej popularne i cieszą się ogromnym zaufaniem klientów. I wcale się temu trendowi nie dziwię. Sama chętnie sięgam po takie rozwiązania, bo są nie tylko zdrowe, ale i smaczne!

Odnośnik do komentarza

Catering dietetyczny to fajny sposób na zgubienie zbędnych kg. Na pewno ważna jest jakość takiego jedzonka, bo firm na rynku jest sporo, ale żeby było smacznie i ze świeżych, dobrej jakości produktów, warto zrobić rozeznanie. Ja zamawiam z firmy Burak Dieta https://burakdieta.pl/#jakosc, bo mam pewność co do tego, że dbają o jakość swoich posiłków.

Odnośnik do komentarza

Ja poszłam trochę w inna stronę, na urodziny w celu motywacji dostałam od rodzinki voucher na zabieg w salonie love my skin, poszłam na pierwszy zabieg i od razu zobaczyłam efekty, to mnie zmotywowało do wzięcia się za siebie, mniej jem, wykluczyłam słodycze i słodkie napoje z diety, więc u mnie zabieg spowodował to na co nie mogłam się zebrać przez klika lat, bo zobaczyłam efekt i od razu chciałam więcej, tak że polecam. 
Ja robiła liposukcję kawitacyjną i przy większych rozmiarach to dobra droga ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...