Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie


Gość Eunikowelove

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Eunikowelove

Witam! Postanowilam wziac sie za siebie, moze troche za pozno do "formy na lato" ale zawsze cos. Podpowiedzcie co najlepiej jadac (jakies ciekawe przepisy mile widziane!) oraz czy stosowalyscie jakies suplementy? Jesli tak, to jakie? Osobiscie wiele czytalam o fundamic ale opinie - jak zawsze - podzielone. Chcialabym stosowac jakies bezpieczne srodki, najlepiej jak najbardziej naturalne. Czekam na wasze odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Mnie już niewiele jest w stanie przekonać. Próbowałam bardzo rożne środki i ćwiczyłam pod okiem indywidualnego trenera. Zrozumiałam po latach jedno. Dieta musi być zindywidualizowana, ćwiczenia tak samo. Dobrą podstawę diety może stanowić badanie nutrigenetyczne. To badania określające profil żywieniowy, wspierające proces odżywiania a nawet optymalizujące procesy treningowe sportowców amatorów jak i zawodowców. Można je wykonać w http://www.dfmedica.eu/gdzie-zrobic-badanie/

Odnośnik do komentarza

Miałem objawy zapalenia żołądka i sporo problemów z trawieniem. Pomogła amla (agrest indyjski) i gorzka pomarańcza. Najwyższe stężenie tych składników jest w Amla Slim Max. Brałem ten suplement przez 3 miesiące. Przed zastosowaniem robiłem badania krwi i po (w taki sposób sprawdzam efektywność). Lepszych wyników krwi w życiu nie miałem. Amla w Polsce w standardowej postaci praktycznie nie występuje. Sproszkowany owoc ma wszystkie składniki odżywcze, więc w suplemencie jak najbardziej się sprawdza.

Odnośnik do komentarza

@Eunikowelove nigdy nie jest za późno na dobre zmiany :) ja to zrozumiałam kiedy przypadkowo usłyszałam kilka negatywnych komentarzy na temat swojej nadwagi. Podstawowy wyznacznik to zdrowa, zbilansowana dieta + dużo aktywności fizycznej (w sezonie letnim możliwości jest mnóstwo!). Dodatkowo polecam detoks, którego jestem fanką od samego poczatku mojej przygody, bo naprawde swietnie pobudza nasz metabolizm. Probowalas kiedys?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...