Skocz do zawartości
Forum

Przytycie, odzyskanie formy


Gość anonimowo135

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonimowo135

Witam,
Przychodzę z problemem. Na samym początku ważyłem też bardzo mało, ale jakoś nie było z tym problemu. Zawsze bieganie dla mnie nie sprawiało trudności. Jakoś 3 lata temu na w-f miałem dłuższą przerwę, zaczęło się jakoś w zimę - brak wf'ów, apele, ferie zimowe, uraz. Gdy wróciłem na w-f bardzo wzrosłem i gdy po przerwie zacząłem grać w piłkę nozną bardzo szybko się męczyłem. Zaliczenia z 'Coopera' było dla mnie katorgą, bo już po 2-3 kółkach (350m jedno) wysiadałem. To mnie odrażało do kolejnego grania i zazwyczaj siedziałem na ławce. Tak jest do dzisiaj tyle, że teraz straciłem formę w piłkę przez te przerwy, co prawda gram w piłkę czasami, ale co przebiegnę to zaraz się zmeczę i stoję na boisku, żeby odzyskać siły, a gdy nawet je mam to po prostu nie mam ochoty biegać...
Ważę ~60kg
180 cm
17 lat

Co do odżywiania - tu jest wielki problem... Z rana po prostu nie daje rady jeść śniadania, robiłem sobie tosty - bezskutecznie, nie daje rady zjeść. Do szkoły nie robię 2 śniadania. Po szkole często chodzę spać, po prostu same oczy mi się zamykają i po obudzeniu się jem obiad i ewentualnie coś jeszcze przekąszę i tyle.

- Często mam lodowate ręce i czerwone.
- Raz dostałem piłką w nos, gdzie nie było to na tyle silne uderzenie, żeby krew z nosa leciała tak długo (słabe krążenie?)
- Po szkole muszę chodzić spać, przez co późno chodzę spać...
- Przebiegniecie luzem krótkiego dystansu stanowi mi problem

Czy senność w szkole także zależy od tego? Wyspany jestem tylko wtedy, gdy mam dobry humor przed spaniem, a rzadko..

Co zrobić, ktoś pomoże? Chciałbym coś w końcu zrobić ze sobą, w końcu muszę to zrobić.. inaczej może być źle....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...