Skocz do zawartości
Forum

kwas fulwowy fulvicforce


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam pewne pytanie. Ostatnio trafiłem na dość ciekawy specyfik. Szukałem produktu, który będzie stanowił swoistą bazę zdrowotną, a więc wspomagał procesy życiowe organizmu, wspomagał przyswajanie substancji no i przede wszystkim sam będzie zawierał minerały i witaminy niezbędne dla życia. Trafiłem na kwas fulwowy. Z tego co wyczytałem, to jest to niezły kombajn, jeśli chodzi o rekultywacje organizmu i bardzo dobry suplement. Co dla mnie jest szalenie ważne, to jego naturalny charakter. Nie szukam suplementów, które na jedno pomogą a na inne zaszkodzą bo w środku pełno jest aspartamów i innych cudów chemicznych. Gdyby ktoś miał styczność z produktem, to śmiało piszcie :)

Odnośnik do komentarza

Wspaniały preparat, po terapii na HCV pomógł mi poprawić kondycję włosów, skóry , teraz piję i czuję się wspaniale, oczyszcza organizm z toksyn, daje mega energię, daje siłę, Moja mama która walczyła z rakiem też go piję i od paru lat nic się nie dzieje, więc kwas moim zdaniem działa. Podstawa trzeba go pić i nie przestawać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...