Skocz do zawartości
Forum

Jaka dieta i ćwiczenia wyrzeźbią moje ciało?


Gość t...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym otrzymać poradę dotycząca diety. Mam 17 lat, 180 cm i ważę 75 kg. Dwa miesiące temu przerwałem treningi piłki nożnej (odbywały się 3 razy w tygodniu) z powodu choroby. Oczywiście brak wysiłku fizycznego, przebywanie w domu i jedzenie czego popadnie źle wpłynąło na moja sylwetkę. Za ok. 2 tygodnie chciałbym wrócić do treningów, ale także trzymać dietę i uczęszczać 2-3 dni w tygodniu na siłownie, aby wyrzeźbić sylwetkę. Czy mógłbym prosić o poradę dotycząca diety?

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że zwróciłeś uwagę na najważniejszą rzecz - dietę. Na suplementację przyjdzie jeszcze pora. Skup się na zdrowym jedzeniu, ogranicz spożywanie cukrów, pij dużo wody, białko - 2g na kg ciała, słodycze do kosza, napoje słodzone do kosza. Powodzenia!

Miłośnik aloesu do picia, zdrowego stylu życia, łapania szczęścia garściami. Współzałożyciel portalu Zawsze Zdrowie.

Odnośnik do komentarza

ale suplemetacja to jedynie "wspomagacz" diety. Tak naprawde podstawa to zbilansowana, zdrowa dieta i ruch. Ja pop ciąży zdecydowałam się na konsultacje u dietetyka. Mam ustawiony plan żywieniowy i tego sie trzymam. Fajnie jest tez zrobic sobie od czasu do czasu jakis detoks. Ja na poczatku robilam 5 dni detoksu na bazie dicopeg 10g To dobry start dla organizmu przed zmianami. Naprawde polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość Pomponik

Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimunox i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Odnośnik do komentarza

Polecam zacząć trenować Crossfit. Martwe ciągi, podciągi, kettle, sztangi, to wszystko pomoże nam pięknie wyrzebić sylwetkę. Trenuję cross'a od ponad 1,5 roku, jem dużo jajek, mięska i w końcu pięknie widać mięśnie:) Zaczęłam pić herbatki różnego rodzaju zamiast kawy, świetna jest Active Burn, która ma w składzie nasiona guarany, piję ją rano i przed treningiem. Niech moc będzie z Wami! :)

Odnośnik do komentarza

@Elwirka1 ma rację - raczej nie ma sensu faszerowanie siebie tabletkami juz w tym wieku... jesli masz mozliwosc to skonsultuj sie z dietetykiem. ja tez glownie ze wzgledu na moje doslownie zycie w biegu niestety nie moge sobie pozwolic na zajecia w silowni, dlatego postawilam chociaz na diete i tutaj dla mnie najrozsadniejsze rozwiazanie, zeby jesc poprawnie jest po prostu catering dietetyczny - korzystam z Macro Bios Bar ze wzgledu na wysoka jakosc stosowanych produktow i swiezosc dan, ktore zreszta dojezdzaja do mnie w termosach, wiec zachowuja swoja temperature. Pomysl o czyms takim - zbilansowana tj. dopasowana do ciebie dieta pozwoli ci poruszyc przemiane materii

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...