Skocz do zawartości
Forum

Kasza - dozwolona na kolację?


Gość cookielover

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cookielover

Ostatnio przeczytałam, że kasza jest świetnym dodatkiem do kolacji. Czy zatem jedzenie mieszanki warzyw z np. 1/2 szklanki kaszy gryczanej to dobry pomysł? Odradza się spożywanie pieczywa w ramach kolacji, bo to węgle - kasza przecież też! Jestem wygubiona, pomożecie? :D

Odnośnik do komentarza

Ja bym odradzała - pieczywo, kasza, ryż, makarony nie są moim zdaniem najlepsze na kolację.
Proponuję sałatkę z kurczakiem, jajecznicę albo omleta z warzywami, czy też jakiś jogurcik naturalny.
Mi to pomogło - lepiej się śpi, rano ze smakiem je śniadanie, a i waga nie narzeka :D

Odnośnik do komentarza
Gość Lilililililili

Zależy jaki kto robi omlet.... Ja bełtam jajko, wylewam na patelnię teflonową i dorzucam warzywa i przyprawy, następnie składam na pół i gotowe.
Nie miałam pojęcia, że ktokolwiek robi omlet z mąką :O

Odnośnik do komentarza
Gość Madlenn26

Skąd bierze się u Państwa ta niewiedza?hmmm.. jest czas na czytanie bzdur lecz brak go przy szukaniu mądrych informacji. Wszystko zależy od dziennej aktywności,w jakich godzinach osoba funkcjonuje i oczywiście dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Dodam,że znam kobiety które jadły ziemniaki na kolację i traciły na wadze(ale 2 godz przed snem). KOBIETY NIE BÓJCIE SIĘ JEŚĆ.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...