Forum Żywienie i fitness

Kasza - dozwolona na kolację?

~cookielover

~cookielover

Ostatnio przeczytałam, że kasza jest świetnym dodatkiem do kolacji. Czy zatem jedzenie mieszanki warzyw z np. 1/2 szklanki kaszy gryczanej to dobry pomysł? Odradza się spożywanie pieczywa w ramach kolacji, bo to węgle - kasza przecież też! Jestem wygubiona, pomożecie? :D

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Lilili

~Lilili

Ja bym odradzała - pieczywo, kasza, ryż, makarony nie są moim zdaniem najlepsze na kolację.
Proponuję sałatkę z kurczakiem, jajecznicę albo omleta z warzywami, czy też jakiś jogurcik naturalny.
Mi to pomogło - lepiej się śpi, rano ze smakiem je śniadanie, a i waga nie narzeka :D

~zadenekspert

~zadenekspert

Haha ^ kasza na kolacje nie, ale omlet (skład:głównie mąka) to tak. Gdzie tu logika.

~Lilililililili

~Lilililililili

Zależy jaki kto robi omlet.... Ja bełtam jajko, wylewam na patelnię teflonową i dorzucam warzywa i przyprawy, następnie składam na pół i gotowe.
Nie miałam pojęcia, że ktokolwiek robi omlet z mąką :O

~Madlenn26

~Madlenn26

Skąd bierze się u Państwa ta niewiedza?hmmm.. jest czas na czytanie bzdur lecz brak go przy szukaniu mądrych informacji. Wszystko zależy od dziennej aktywności,w jakich godzinach osoba funkcjonuje i oczywiście dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Dodam,że znam kobiety które jadły ziemniaki na kolację i traciły na wadze(ale 2 godz przed snem). KOBIETY NIE BÓJCIE SIĘ JEŚĆ.