Skocz do zawartości
Forum

Jaką dietę mogę zastosować?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat i przy wzroście 160cm waże 70 kg. Chciałabym zlikwidować nadwagę i zrucić okolo 15 kg przez 6 miesięcy. Mam słabą kondycję, a dieta zwykle kończy się po jednym dniu, ponieważ tracę chęci. Co mogę zrobić, jaką diete lub ćwiczenia zastosować?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Idź do dietetyka! w necie nikt nie powinien doradzać, bo potrzebne są badania! W Twoim wieku organizm potrzebuje wielu składników aby zdrowo się rozwijać... Koszt badania i konsultacji nie jest duży, a zyskać można wiele. Dobra dieta to taka, dzieki której osiągniesz cel np redukcję tkanki tłuszczowej ale zaspokoisz zapotrzebowanie organizmu na wszystkie minerały, witaminy, aminokwasy... więc powinna być odpowiednio opracowana. Aby schudnąć trzeba zmniejszyć ilość kcal i dołożyć aktywność. Wywal cukier, wszystko co tłuste z menu. Jedz 4-5 posiłków a nie 3 w mniejszych porcjach. Jedz chude mięso np kurczak, wołowina, ryby - chude. Dużo warzyw i odpowiednie owoce np omijaj banany, winogrona bo mają dużo cukru. Jedz makaron bo ma dobre węgle ale też nie za dużo węglowodanów a więcej białka i warzyw oraz owoców. Pij wodę a nie napoje i będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Popieram. Odchudzanie to jest powazna sprawa wbrew temu co sądza inni. Trzeba zrobić badania i ułożyc plan diety, żeby to było zdrowe odchudzanie. najlepiej jak podjałby się tego specjalista dietetyk, który umie tak ułozyć diete żeby niczego organizmowi nie brakowało. Ja za swoja porade zpłaciłam 150 zł i miałam ułożony plan diety na 30 dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...