Skocz do zawartości
Forum

Dieta i ćwiczenia a brak spadku wagi


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Od 3 tygodni stosuję dietę z ćwiczeniami ale nie mam żadnych rezultatów. Zawsze ważyłam dużo 70-80 kg i się nie odchudzałam. Waga obecnie osiągnęła 102 kg przy 162 wzrostu i 22 latach. Od 3 tygodni trzymam zdrowe nawyki. Jedm 1800kcal dziennie i ćwiczę 5 razy w tygodniu. Biegam i jeżdzę na rowerzę około godziny. Wcześniej jadłam ponad 2600kcal i nie ćwiczyłam. Jednak waga stoi w miejscu. Zrobiłam badania na cukrzycę i tarczycę i jestem zdrowa. Więc dlaczego nie chudnę?

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem nie kalorie są ważne a dobrze zbilansowana dieta, i ważne by regularnie jeść, nie głodzić się. Jeśli organizm dostaje dużo mniej niż dostawał to wlącza tryb ''oszczędzania'' i magazynuje. Jeść mało węglowodanów, pić 4 litry wody, więcej białka. Proponuję też dobrze przyswajalne suplementy, które razem z ćwiczeniami podkręcą metabolizm.

Odnośnik do komentarza

ja z kolei stosuję dietę 1000 klc, warzywno-białkową, w pierwszym okresie ruch za bardzo wzmożony nie jest wskazany, ale potem, żeby nie przytyć trzeba zacząć regularnie uprawiać jakiś sport, chudnie się okołóo 6 kg na miesiąc, gera czym ty się wspomagasz? bigup? a co to i na co?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...