Skocz do zawartości
Forum

Jakie metody na wymodelowanie i odchudzenie nóg?


Gość W...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat. Ważę 58 kg i mam 165 cm. Od pewnego czasu staram się schudnąć, brzuch i waga mi odpowiada jednak nogi są olbrzymie. Są one w wielkości dwóch dłoni. Jest to dość nie komfortowe i nie estetyczne. Wstydzę się tego i często staram się zakrywać tę część ciała. Całe lato byłam w długich spodniach a przyjaciółki zawsze w spodenkach. Mogę im jedynie pozazdrościć. I tu moje pytanie: Czy jest jakaś dieta albo chociaż ćwiczenia na to aby "wyrzeźbić" te nogi? *uda oraz łydki*

Odnośnik do komentarza
Gość BARABAR 234

Dzięki zabiegowi endermologii wymodelowałam sobie ciało, miałam wcześniej fałdy a te-raz moja skóra jest w dużo lepszym stanie, nie obwisa. Zabieg fajny i myślę , że jeszcze powtórzę. Mogę polecić miejsce gdzie go robiłam Ego Med Spa w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Gość BARABAR 234

Dzięki zabiegowi endermologii wymodelowałam sobie ciało, miałam wcześniej fałdy a te-raz moja skóra jest w dużo lepszym stanie, nie obwisa. Zabieg fajny i myślę , że jeszcze powtórzę. Mogę polecić miejsce gdzie go robiłam Ego Med Spa w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Gość Zofijja

Myślę że osobą którym udało się schudnąć dzięki Slimunox nie wrócą już nigdy do starych nawyków.Chyba nie ma takiej osoby która chciał by ponownie przytyć.Nikt nie che na nowo wyglądać jak kaszalot.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...