Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie po diecie niskoglikemicznej


Gość elvisiasta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elvisiasta

Proszę o podanie mi właściwej masy ciała (najlepiej płaski brzuch). Ważę 60kg i mam 12 lat mam 165 wzrostu.Miałam wcześniej dietę. Kilka tygodni i w trzy tygodnie schudłam 5 kg. Ważyłam 65 kg.!! Chciałabym mieć płaski brzuch. Moja dieta była niskoglikeniczna - jeśli to coś da. Bardzo Proszę o podanie mi w ODPOWIEDZI co mam robić żebym schudła do jak się da płaskiego brzucha . Proszę bardzo o szybkie odpisanie. Z Góry Dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest odpowiednia. Aby mieć płaski brzuch musisz wzmocnić mięśnie brzucha. Mięśnie te nazywane są mięśniami prawdy bo tylko wytrwała i systematyczna praca prowadzi do ich ładnego wyrzeźbienia. W twoim wieku dieta nie jest dobrym wyjściem. Dojrzewasz a twój organizm potrzebuje składników do budowy kości. Dlatego też nie powinnaś przechodzić na dietę. Jeżeli marzysz o płaskim brzuchu zacznij codziennie ćwiczyć po 30 mint. Rób brzuszki, skrętoskłony, nożyce poziome, unoszenia nóg do góry gdy leżysz na ziemi. Więcej pomysłów znajdziesz na stronce http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-brzuch

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...