Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia odżywiania u 18-latki


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Piszę, bo już nie daję rady. Wydaje mi się że mam ED. Mam 160cm i ważę 61kg, niby mieszczę się w normie, ale przy innych wyglądam źle, bardzo mi to przeszkadza. Choćby dzisiaj miałam 2 napady, są praktycznie codziennie. Czasami wymiotuję po nich, ale bardzo rzadko. Próbuję nie jeść jak najdłużej, ale potem przychodzi impuls i nie panuję nad sobą. Nie wiem co to jest głód praktycznie nigdy go nie czuję. Mama ciągle mówi, że jestem gruba i że źle wyglądam. Nie mogę na siebie patrzeć. Pomocy!

Odnośnik do komentarza

Witam,
Jako osoba pełnoletnia możesz samodzielnie korzystać z porad specjalistów do czego gorąco Cię zachęcam. To co opisujesz może wskazywać na poważne zaburzenia, z którymi sama możesz nie dać sobie rady. Pomoc psychologa lub psychodietetyka jest bardzo ważna przy tego typu problemach. Jeśli nie chcesz lub nie możesz skorzystać z tego typu pomocy, zadzwoń pod podany niżej numer:
- 116 111 - tu możesz zarówno dzwonić jak i napisać sms. Pomoc uzyskasz w godzinach od 12- 22 od poniedziałku do niedzieli. Numer jest darmowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...