Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko przybiorę zrzucone kilogramy?


Gość paulapolisz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulapolisz

witam , jestem dziewczyna 17 lat wzrost 179 i waga 78 eraz waze 61 kg .
po ok pol roku stosowalam glodowke ok 1100 kalc . teraz zaczelam zwiekrzac dawke kalori i jadlam przezjakis czas ok 1600 kacl .
teraz kompletnie jem wszystko moza powiedziec ze nie patrze na kalorie rzucam sie na wszystko co jest slodycze itp. jem bardzo duzo ok 4000-4500 kacl na dzien bo jestem wyglodniala . zaczelam tak jesc bo lekarz powiedzial ze za duzo schudlam i moja waga jest za niska i musze PRZYTYC !! zozumialam to i pomyslalam ze moge jesc wszystko zeby przytyc -zalecil mi przytyc tak ok 10 kg zeby wazyc dobrze do mojego wzrostu czyli 72 kg -179 cm wzrostu.
i z tad moje pytanie czy jak bede jadla tyle kalri dziennie jak szybko przez jaki czas mnuej wiecej przytyje i ile? bo chce dojsc do wagi 72 kg i potem ograniczac sie zeby utrzymac ta wage i moje nastepne bzmi czy jedzac tak a potem bede ograniczac jak juz przytyje czy nie wroce do starej wagi do 78 kg?
i czy powinnam wazyc 72 kg do wzrostu 72 cm - i nie bede wydawac sie wielka i groba ?
prosze o pomoc dzieki :))i czy moge jesc tyle dalej puki nie utyje - bo musze utyc?

Odnośnik do komentarza

obecnie spożywasz prawie dwa razy za dużo kalorii niż powinnaś. W twoim wieku zapotrzebowanie na kalorie wynosi 2500 - 2700 kcal dziennie. Tępo i ilość przybranych kilogramowy jest ciężko ustalić gdyż nie powiedziałaś nic o swoim trybie życia, nie da się tego zgadnąć gdyż nie wiem jaką masz przemianę materii. Radziłabym jednak abyś nie rzucała się na wszystko i jadła bez opamiętania bo możesz przytyć do poprzedniej wagi. Lepiej przejdź na zbilansowaną i racjonalną dietę opartą na zasadach zdrowego odżywiania. Zakłada ona 4-5 posiłków dziennie. Posiłki są spożywane regularnie i w spokoju. W diecie tej spożywa się chude mięso, złożone węglowodany i tłuszcze pochodzenia roślinnego. owoce i warzywa oraz produkty mleczne są również w niej obecne. Dieta ta zakłada zbilansowane posiłki które pokrywają dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze.
72 kg przy Twoim wzroście to idealna waga, wcale nie będziesz wyglądać grubo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...