Skocz do zawartości
Forum

Problem z prawym bicepsem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam mały problem z mięśniem dwugłowym długim, mianowicie dosłownie jakieś 2 lata temu przez ćwiczenia siłowe, miałem skurcz ręki, nie mogłem ją wyprostować, więc zacząłem stosować specjalne maści na bolący mięsień a był to biceps i okolice zginania reki. Po tygodniu czasu przeszło ale teraz aktualnie po takiej przerwie mam wrażenie że mój biceps jest jakiś dziwny, ponieważ bok bicepsa jest płaski i tylko wewnętrzna część bicepsa od strony klatki jest rozbudowana. Lewa ręka jest prawidłowa. Natomiast ćwiczę dość intensywnie, nie odczuwam żadnego bólu, a przy dotknięciu na miejsce płaskie, czuje lekki brak mięśnia (to tylko moje podejrzenie).
Zastanawiam się właśnie jak można temu zapobiec, i czy przyczyna nadwyrężenia ręki bądź ukazania się mocnego zakwasu jak w tamtym przypadku miało to miejsce może spowodować że biceps stanie się zniekształcony...

Czekam na informację odnośnie tego jak mam postępować z danym problemem. Z góry dziękuje za odpowiedź. Każda informacja jest ważna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...