Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie przy rozstępach


Gość kizia11115

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kizia11115

Witam mam 14 lat.Mam 152cm wzrostu a wagę równą 54-55kg.Z powodu choroby nie mogę zbytnio się przemęczać.Uważam że jestem za gruba jak na swój wiek i chciałam się poradzić jakie ćwiczenia były by dobre dla mnie.Nie uczestniczę na lekcjach w-fu więc muszę się zdać na siebie.Proszę o szybką odpowiedź bo w wakacje chciałabym wskoczyć w bikini a uważam że nie jestem atrakcyjna.I mam jeszcze jedno pytanie jak pozbyć się rozstępów?

Odnośnik do komentarza

Niestety nie podałaś na jaką chorobę cierpisz z tego względu trudno będzie mi cokolwiek doradzić, gdyż każda dieta i każde ćwiczenia mają pewne przeciwwskazania. Najlepiej gdybyś udała się do swojego lekarza prowadzącego i poprosiła o jakieś zasady względem diety.
Co do rozstępów to jeżeli są białe to nic nie da się zrobić, można próbować używać kremów lub balsamów ale nie liczyłabym na spektakularny wynik. Jeśli są różowe, fioletowe lun czerwono - fioletowe to możesz je spłycić i sprawić że będą prawie nie widoczne. Stosuj kremy i balsamy na rozstępy, dodatkowo masuj miejsca z rozstępami możesz też stosować peeling złuszczający.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...