Skocz do zawartości
Forum

Co stosować, by zgubić wodę z organizmu?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd pewność, że masz jej zbyt wiele? Nie możesz na siłę chcieć gubić wody z organizmu jeśli nie masz wyraźnego jej nadmiaru (obrzęki, nienaturalnie "nalana" twarz, spuchnięte dłonie, łydki i kostki), bo się odwodnisz.
Ale jeśli jesteś pewna że tej wody masz za dużo to metod jest wiele. Najprościej jest ograniczyć węglowodany, a jednego dnia zrobić sobie krótką dietę moczopędną i spożywać tylko owoce takie jak granat, gruszka, lub pomarańcze, warzywa jak seler, ogórek i pietruszka oraz pić napar z natki pietruszki lub pokrzywy i zieloną herbatę.

Odnośnik do komentarza

Wbrew pozorom właśnie najlepiej pić niegazowaną wodę. Pamiętam, chodziłam 3 lata temu na dietetykę do szkoły policealnej i sporo wiedzy zostało mi do dziś, jak nauczycielka nam mówiła, że zwykła, niegazowana woda może działać z ciałem człowieka cuda. Ja dzięki częstszemu piciu pozbyłam się zaparć.

Odnośnik do komentarza

~mjza
Wbrew pozorom właśnie najlepiej pić niegazowaną wodę. Pamiętam, chodziłam 3 lata temu na dietetykę do szkoły policealnej i sporo wiedzy zostało mi do dziś, jak nauczycielka nam mówiła, że zwykła, niegazowana woda może działać z ciałem człowieka cuda. Ja dzięki częstszemu piciu pozbyłam się zaparć.

Zgodzę się!
Proszę również pamiętać aby przelewać wodę niegazowaną do szklanego dzbanka jakiś dwie do trzech godzin przed wypiciem aby była dobrze zjonizowana. Po przebudzeniu szklankę wody na pusty żołądek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...