Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki po schudnięciu 10 kg


Gość kocurr

Rekomendowane odpowiedzi

schudłam dużo 10 kg w ciągu 2 miesiecy nie mam miesiączki juz ponad 10 miesięcy pani doktor powiedziała że musze przytyć żeby dostać a ja wygladam dobrze zdrowo wszystkie badania mam ok itp i taka strasznie wychudzona nie jesteem mam wzrost 172 a waga 54 kg według mnie nie jest zle i dobrze wyglądam niektóre osoby też tak sądzą ale cóż nie mam miesiączki a chce dostać i jem dużo teraz by mieć także mam takie pytanie czy jak przytyje bo jem dużo nawet teraz na świetach wielkanocnych by dopchać te kilogramy przynajmniej do 58 ale jak dostane to co mam robić dalej bo mam wrazenie że będe tyła i tyła czy gdy przytyje to da sie rade utrzymać tą wage w normie i żeby więcej nie tyć....???????prosze pomocy:((

Odnośnik do komentarza

Jeżeli lekarz pierwszego kontaktu zalecił przybranie na wadzę to powinnaś się do tego zastosować. Znaczna utrata wagi w krótkim okresie czasu może powodować zanik miesiączki. Przy dużym spadku masy zostaje zachwiana gospodarka hormonalna organizmu, nasz organizm broni się przed niedoborami i dalszą utratą masy. Jeżeli będziesz odżywiać się prawidłowo i przestaniesz się odchudzać to miesiączka powinna powrócić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...