Skocz do zawartości
Forum

Pas odchudzający a efekt jojo


Gość Hardiness.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hardiness.

Mam 15 lat i bardzo chciałabym schudnąć. Wiem, że istnieje coś takiego jak pas odchudzający. Moja pytanie brzmi: Czy ten pas jest efektywny? Wywołuje efekty jo-jo? Czy w moim wieku mogę go stosować bez strachu przed działaniami ubocznymi?

Odnośnik do komentarza

Pasy odchudzające są najczęściej wykonane z neoprenu. Neopren jest materiałem o niskiej przepuszczalności cieplne. Ich działanie polega na podnoszeniu temperatury danego kawałka ciała, przez co organizm może łatwiej spala tłuszcz z danej partii. Pas odchudzający jest polecany jedynie w przypadku gdy połączony jest z ćwiczeniami. Sam pas nic nie da. Niestety nie odkryto jeszcze pasa, który wystarczy tylko nosić. Pas wyszczuplający przynosi efekty w połączeniu z intensywnymi ćwiczeniami. W sprzedaży są dostępne też pasy z ogrzewające i dodatkowo wibrujące. Zasada działania jest podobna tylko dochodzą do tego skurcze mięśni i masaż. Jednak te pasy nie są polecane wszystkim. Przeciwskazaniami są ciąża i kłopoty z układem krążenia ( rozrusznik).
Jeżeli do swojej diety dołączysz ćwiczenia to pas nie będzie potrzebny. Jesteś młoda i dieta i ćwiczenia całkowicie Ci wystarczą. Stosowanie samego pasa nie daje spodziewanych efektów więc trudno mówić o efekcie jo ja. Jeżeli nosimy go tylko a nie ćwiczymy to jedyny efekt polega na utracie wody. Równa się z tym, że gdy go zdejmiemy i zaprzestaniemy go nosić organizm znowu będzie taki jak przedtem, organizm uzupełni wypoconą wodę i powróci do normalnego stanu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...