Skocz do zawartości
Forum

Jakie diety lub ćwiczenia powinny stosować dzieci 12-13 lat?


Gość Sylia88123

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 13 lat 160 cm wzrostu i waże 52 kg.Moje BMI wykazjuze iz nie mam nadwagi aczkolwiek brakuje mi bardzo malo aby ja miec.Staram sie zdrowo odzywiac.Cwicze codziennie 40 min na brzuch.A i tak nic mi to nie daje.Wyjezdzam z klasa do Grecji na zielona szkole i chcialabym schudnac (mam 5 miesiecy) aby moc pokazac sie w stroju kapielowym bo mam oponke i grube uda a na zewnetrznej stronie ud biale rozstepy.Pomocy...

Odnośnik do komentarza
Gość Kacpertu1

Mam 12 lat 168 centymetrów wzrostu ważę 56kg i probóje zrobić tkankę mięśniową już przez rok ale nie ma za dużego skutku ćwiczenia wykonuje codziennie i mam 2 wf dziennie w szkole. Poradźcie jakieś odpowiednie ćwiczenia i dietę?

Odnośnik do komentarza
Gość CiekawaCzytelniczka

Ja mam 13 lat, mam około 146 cm wzrostu i ważę 47 kg, mam tzw. oponke na brzuchu, czy moja waga jest dobra, czy raczej powinnam stosować jakieś głębsze ćwiczenia? Wiem że raczej powinnam o siebie jakoś bardziej zadbać, lecz nie wiem od czego zacząć, czytałam wiele na temat odchudzania zarówno jak i tutaj wiele komentarzy innych użytkowników którzy mają podobne problemy do mnie.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...